opel ne yaptın sen

keno

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, benim fikrim keşke başka yetkili servise de gidebilseniz. Ben Eskişehirdeki Opel Alpatadan nefret ediyorum. Bana bir sürü pislik yaptılar. Daha önce aracımın camının değişmesi için bıraktığımda benden 20 ytl yağ ilave ettik onun parasını ver dediler. öyle bir talebim yoktu ki dedim. Usta araca binmiş de ses duymuş yağ ilave edince ses kaybolmuş. Daha sonra başka bir arıza için gittiğimde de bana işçilik masrafın 60 ytl olur dediler, 150 istediler, servis müdürüne gittim 108 e düşürdüm. Bu işçiliğin fazla alınma sebebi ise daha önce bana sormadan ilave ettikleri yağın parasını vermememdir. Ben de opel comda şikayet ettim ama sonuç çıkmadı. Yani bu eskişehirdeki yetkili servisten hiç memnun değilim. artık işimi çevre illerde hallettiriyorum. Sırf bu alpata yüzünden... Belki başka servis garanti kapsamında yapabilirdi diye düşündüm. Tekrar geçmiş olsun....

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kartel muhafazası iyimi onu düşünmüyor değilim açıkçası
Olmazmı?benim için olmazsa olmaz,arabayı aldığım sene bu duble yol çalışmalarında ana yolda aniden(Elazığ-Bingöl yolu)yolun ortasında kayalar çıkıyordu karşınıza,inan bana karter muhafazayı takmasalardı aracı almayacaktım.Yurdumun yollarında şart,yolda karşınıza kayada çıkabilir,taşda düşebilir(ayı zaten eksik olmaz)

nadirgoktan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şimdi bu olay milyonda bir değil bence hepimizin başına gelebilir olur ya denk gelir bizede olur. fakat burda önemli olan opelin tutumu sanırım sende buna dikkat çekmeye çalıştın. opel bazen satıyımda ne olursa olsun diyo gibime geliyo gerçi ben yeni aldım arabayı 2. el aldım daha 4 ay bile olmadı ama konya yolundaki opel servisiyle kanka oldum diyebilirim. bugünde airbag ışığı yanmaya başladı.ama abi olsun Allah hiçbirimize daha büyük dert vermesin. teknik servis tutumumu tabiki yanlış hatta ayıp etmişler diyebilirim.biz kimlerin ağız kokusunu çekip para biriktirip araba alalım sonra o kadar para verip bide servisin ağız kokusunu çekelim ne diyim sende haklısın abi..

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte opel in farkı bu olsa gerek.YAZIKLAR OLSUN Alman dan şaşma deyip ( ucuz alman ) benim gibi opel alanada geçmiş olsun.

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
bu tur olaylarda hıc bır arac garantı kapsamında olmaz
ancak kaskolu araca yolda tas sıcraması sonucu zarar gordugunuzu beyan olarak yazsaydınız tabı kaskonuz varsa sorun 2dak cozulur
aynısı benım basıma ozel jantlarımda meydana geldı ve kasko odedı
masem 2008 model araba kaskonuzda vardır umarım

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde herşey mümkündür sıfır astra aldım 2 gün sonra arka stopların buğu yapmasından dolayı servise gittim adamlar buğu yaptığı anda getir dediler neyse gittim oto yıkamaya su tutturdum sonra srvise gittim ve foto çektiler 15 gün sonra farlar geldi yenisi takıldı işin garip tarafı yenilerde buğu yaptı ve son kez servise gittim bana söyledikleri abi hepsinde var bu sorun her neyse aradan 1 ay geçti arabanın aküsü bitti durduk yere ve çalışmadı servisi çağırdım takviye yaptık çalıştı biraz sürdüm ( akü dolsun diye)sonra park ettim aaaaaa baktım arabanın farlarının hepsi yanıyor kendi kendine farlar açılmış kapıları açtım farlar söndü kendinden servise gittim araştırmalar sonucu arabada hiç bir sorun olmadığı söylendi okey dedim aradan 2 ay geçti arabanın yağına bakmak için kaputu açtığımda bi baktım ecotek yazının olduğu kapagın alttan yağ sızmış doğru servise gittim motor kapağı değişcekmiş parça sevise yokmuş almanyadan gelcemiş 1 ay araba serviste kaldı ve parça geldi sorun halloldu ama o zamana kadar arabadan soğudum tabiki aradan 10 gün geçti doğru OTO PAZARINA :) ve o gün sattım arabayı :) yine opel aldım vectra c :) ve bu gün arabaya rot balans için servise gitmiştim bi baktım bizim komşunun aldığı 2009 astra sedanı serviste gördüm şaşırdım ustalara sordum abi ne iş bu arabanın nesi var dedim parça bekliyormuş almanyadan OPELİN SON ÇIKARDIĞI ARABALAR GERÇEKTEN HATALI tabi bu benim görüşüm

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelde herşey mümkündür sıfır astra aldım 2 gün sonra arka stopların buğu yapmasından dolayı servise gittim adamlar buğu yaptığı anda getir dediler neyse gittim oto yıkamaya su tutturdum sonra srvise gittim ve foto çektiler 15 gün sonra farlar geldi yenisi takıldı işin garip tarafı yenilerde buğu yaptı ve son kez servise gittim bana söyledikleri abi hepsinde var bu sorun her neyse aradan 1 ay geçti arabanın aküsü bitti durduk yere ve çalışmadı servisi çağırdım takviye yaptık çalıştı biraz sürdüm ( akü dolsun diye)sonra park ettim aaaaaa baktım arabanın farlarının hepsi yanıyor kendi kendine farlar açılmış kapıları açtım farlar söndü kendinden servise gittim araştırmalar sonucu arabada hiç bir sorun olmadığı söylendi okey dedim aradan 2 ay geçti arabanın yağına bakmak için kaputu açtığımda bi baktım ecotek yazının olduğu kapagın alttan yağ sızmış doğru servise gittim motor kapağı değişcekmiş parça sevise yokmuş almanyadan gelcemiş 1 ay araba serviste kaldı ve parça geldi sorun halloldu ama o zamana kadar arabadan soğudum tabiki aradan 10 gün geçti doğru OTO PAZARINA :) ve o gün sattım arabayı :) yine opel aldım vectra c :) ve bu gün arabaya rot balans için servise gitmiştim bi baktım bizim komşunun aldığı 2009 astra sedanı serviste gördüm şaşırdım ustalara sordum abi ne iş bu arabanın nesi var dedim parça bekliyormuş almanyadan OPELİN SON ÇIKARDIĞI ARABALAR GERÇEKTEN HATALI tabi bu benim görüşüm
Pazar yerideki ilanına bakınca Astran pırıl pırıl duruyordu. Aracını alan kişi aracın yanında bir sürü de problem almış anlaşılan.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pazar yerideki ilanına bakınca Astran pırıl pırıl duruyordu. Aracını alan kişi aracın yanında bir sürü de problem almış anlaşılan.
valla ben sattığımda bi problem kalmamıştı :Dgit gel git gel servise :Dtabi tek satma amacım problemler değildi parayada ihtiyacım vardı

tarantula_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben sattığımda bi problem kalmamıştı :Dgit gel git gel servise :Dtabi tek satma amacım problemler değildi parayada ihtiyacım vardı
moral bozmak gibi olmasın ama vectra c ler içinde sürekli kronik problem duyuyorum.nedir bu iş arkadaşlar ya. 99 bora m vardı eşşeğe biner gibi bindim tık etmedi ama bu vectralardan çektiğimi bir ben bir şaşmaz bilir :))))