Opel Mokka 1.4 Enjoy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nail

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 ekim aynda opel mokka aldım.araçtan çok memnunum.altı ayda bir yazlık -kışlık taşınma sebebiyle bagaj eşyam çok oluyor.yeni kasa qausqai bagajını inceledim mokkadan büyük değil.ix 35 yakıtı çok fazla ve lpg dönüşümü olmuyor diye söylendi bana.mokka doluluk olarak malzeme kalitesi olarak bu fiyata alınabilecek en iyi otomobil.10-15 cm daha uzun olsaymış tadından yenmezmiş.

person06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb. Bence mokka iyi bir tercih olacaktir. Yaklasik iki hafta once 1.4t AT cosmo modelini aldim. Ilk opel deneyimim olacak ancak inanin almadan once bahsi gecen tum araclari hem test ettim hem uzun uzun inceledim. 90000 tl lik qashgaide jant kapagini gorunce almaktan vazgectim. Mokkayla donanimsal olarak asla yarisamazlar. Elbette zevk meselesi ama bile bile de lades demeye gerek yok. Bubarada arac gercekten cok yakisikli kalite her bir yaninda fazlasiyla var yakitim ise aracim cok yeni ama karmada 8.7 civari

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı yaklaşık 1 ay önce satın aldım. (Mokka 1.6 Enjoy)Ve alır almaz İzmir Prins bayilerinden birinde montajı yaptırdım. Şu ana kadar gayet memnunum ve zerre pişmanlık duymadım. Arkadaşlarımdan hiçbirinden de olumsuz bi yorum almadım. görüntü olarak zaten beğenilen bir model. Kullanımla ilgili hiçbir sıkıntı yaşamadım. donanım olarak da aynı şekilde. sadece 1.4 modelini 6 ileri alabilseydim demedim değil. 100 km den sonra sıcak asfalt yolda motor sesi duyulmaya başlıyor. yol sesi yok gibi. yüksek konum rahatlık ve güven veriyor. bagaj çok küçük değil. ön-arka diz mesafeleri özellikle çok iyi. özellikle kalabalık trafikte ya da benim gibi küçük yerleşimlerde yaşayan geniş hacimli araç arayanlar için bence ideal. şehirler arası yollarda da kesinlikle güven veriyor. tavsiye edilir.

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun, gule gule kullanin..

2014 Opel Astra Classic III Essentia Konfor Paketli 1.6 (Hakim Gri- Karbon Siyah)-2014 Opel Corsa D2 Essentia 1.3 CDTI (Hakim Gri)..

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mokka

Ben de 5 gün önce 2012 model mokka 1.4 Cosmo 4x4 ikinci el olarak aldım. Araç gerçekten çekici. Yakıt olarak tam hesaplamadim ama çok kilometre yapmayan biri olarak beğendiğim bir araç. Bence iyi bir tercih.

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mokka severler Nerede diye başlık atma zamanı geldi.

Mokka kullanan arkadaşlarımız çoğalıyor. İzlenimleri bir başlıkta toplamak iyi olacak

ogzcn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi mokka da bende var :) biraz geç cevap oldu ama aracı yeni aldım dizel otomatik 1.6 enjoy şuanda şehir içi (istanbul trafiyi sefköy hadımköy arası) en az 7.1 en çok 7.4 gördüm bagaj konusunda da küçük görünsede baya bi yük sığdıra biliyosunuz aracımın sadece kapı kapanma sorunu dışında başka hiç bir sorunu yoktur onuda biraz sert kapatınca kapanıyor :)

bir kaç hafta oldu ve gayet memnunum ilerleyen zamanlarda karşılaşdıklarımı tekrar paylaşırım

josesosatr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi mokka da bende var :) biraz geç cevap oldu ama aracı yeni aldım dizel otomatik 1.6 enjoy şuanda şehir içi (istanbul trafiyi sefköy hadımköy arası) en az 7.1 en çok 7.4 gördüm bagaj konusunda da küçük görünsede baya bi yük sığdıra biliyosunuz aracımın sadece kapı kapanma sorunu dışında başka hiç bir sorunu yoktur onuda biraz sert kapatınca kapanıyor :)

bir kaç hafta oldu ve gayet memnunum ilerleyen zamanlarda karşılaşdıklarımı tekrar paylaşırım
Hocam ayni modeli bende almayi dusunuyorum. Nasil memnunmusunuz ?

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...