Opel Mokka 1.4 Enjoy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Bu araçla ilgileniyorum. Opelden kopamıyorum. Qashqai ve ix35 ısrarlarına rağmen görüntü olarak onlara fark attığını düşündüğüm mokka yı tercih ettim. Fakat bu araçla ilgili kullanıcı yorumlarına da ihtiyacım var. Gören duyan bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Benim gözlemlediğim kadarıyla iç hacminin ve bagajının çok geniş olmadığı ve yakıtın biraz fazla olduğu. Yüksek konum benim için yeterli tek çocuklu bir aileyiz. Yakıt olarak lpg dönüşümü düşünüyorum. Sıfır fiyatı 65000 fakat 4x2. İkinci elde 2012 4x4 ler 53000 gibi rakamlardan başlıyor. Sizce ne yapmalıyım?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bu aracın hastasıyım dıyebılırım gıdıp astraya o kadar para vermektense bu daha havalı ve guzel gelıyor bana gore lpg konusundada en mantıklısını yaparsınız bence duzgun fıyatla 1.6cdtı modelını cıkarsalar bu araca tum bu tarz araclara fark atar bence 1.4 turbo basmadıktan sonra cok yakcagınıda sanmıyorum dırekt google den aratın yorumları derım

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Önce bir süre benzinde kullanacağım zaten duruma baktıktan sonra lpg ye geçmeyi düşünüyorum.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla dırekt lpg taktır derım hıc bısede olmaz bu arada opel sıfır araclarda guzel ındırıme gıtmıs ustunede 15000 tl sıfır faız 15 ay taksıt yapmıs onada bak derım

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde çok hoşuma gidiyor görüntüsü... çok kaslı duruyor araç... ikinci el temiz almak mantıklı... yalnız dediğiniz gibi bagajı biraz küçük...

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü olarak IX35 in yarısı kadar güzel olmasa da, malzeme kalitesi de ix35 yanında sönük kalsa da mokka, testlerde fırlama bi çocuk gibi anlatılıyo, büyük ve yüksek durduğuna bakılmaksızın gayet sportif olması, sürüş keyfi falan filan.

Anılist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,1 yıldır Mokka Enjoy 4x4 kullanıyorum, üçüncü araba olarak kullandığımızdan henüz 3500km de, 100kmde 7- 7.5 lt civarı yakıt sarfiyatı var, 4x4 benzinli bir araç için bence epeyce makul değerler,bagajı kesinlikle göründüğünden daha büyük, komşum yeni quashqai dci aldı aynı miktarda bagajı her iki arabayada deneme amaçlı yükledik eşit oranda doluluk oluştu , arkaya da 3 kişi rahatça sığıyor, otobanda yol tutuşu ve hızlanması daha önce kullandığım insignia sports tourer dan hiç de düşük değil.Araca insanların dışarıdan bakışı ise Alman jipine bindiğiniz yönünde(arabalara çok ilgi duyanlar harici mokkanın korede üretildiğini bilene rastlamadım) daha da detaylı bilgi öğrenmek isterseniz keyifle yanıtlayabilirim.

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
malzeme kalitelerini bilmem ama dış tasarım olarak bende ix35 derim. Qashqai kullanan bir tanıdığım pişman. sıfır olarak almıştı. mokka kullanan tanıdığım yok malesef...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu tip araçlar 2. elde çok zarar ettirirler hatta satışıda çok zordur. Mokka daha çok yeni bir araç. İlla bu tip bakılacaksa en azından sportage, ix35 bakılabilir. Saygılar.

verderveremem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
görüntü olarak IX35 in yarısı kadar güzel olmasa da, malzeme kalitesi de ix35 yanında sönük kalsa da mokka, testlerde fırlama bi çocuk gibi anlatılıyo, büyük ve yüksek durduğuna bakılmaksızın gayet sportif olması, sürüş keyfi falan filan.

malzeme kalitesi için yorum yapamayacağım fakat görüntü olarak sizin kendi fikriniz bu şekilde olabilir. ben kendi zevkimi belirttim. genellemeler yapmadım.
aracın ikinci değerine göre araba alan zümreden değilim. sadece piyasası canlı diye araç modeli bakmıyorum. nitekim başlığım "acaba almalı mıyım ya da hangisi " diye açmadım. araç hakkında tecrübesi ya da bilgisi olanlardan yardım talep ettim.

yardımcı arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...