opel mi leon mu?

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Seat Leon 1.4 TSI...:good: Heleki DSG lisi çok eğlenceli. TSI Motor arkada bırakmaz...:good:

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Leon'un yüzü eskidi artık.
Astra J, bence güncel Leon'a göre çok daha dinamik duruyor...

CDX Hastası

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar..Burda seat leonda kullanılan wv motoru ama onun kadar güçlü değpil bilgini olsun..Bu araçtaki TSI motor 5000d/d’de 125hp güç, 1500d/d’de 200Nm tork üretiyor...Ayrıca astra alacak kadar paranız var da gidp leon alıyorsanız ben hiç1şey demem :D ayrıca ortalama en az 7 litre yakar söyleyeyim..Çünkü test sürüşleri yapan elemankların yazılarını okumuştum genelde böyleydi..Ayrıca DSG şanzıman dizel 1.6 105 hp li motorda sunuluyor...

Son düzenleme:

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar..Burda seat leonda kullanılan wv motoru ama onun kadar güçlü değpil bilgini olsun..Bu araçtaki TSI motor 5000d/d’de 125hp güç, 1500d/d’de 200Nm tork üretiyor...Ayrıca astra alacak kadar paranız var da gidp leon alıyorsanız ben hiç1şey demem :D ayrıca ortalama en az 7 litre yakar söyleyeyim..Çünkü test sürüşleri yapan elemankların yazılarını okumuştum genelde böyleydi..Ayrıca DSG şanzıman dizel 1.6 105 hp li motorda sunuluyor...

golflerdeki falan da 122ps ve aynı tork egrisine falan sahip. 7 litre olayı doğrudur ama astra da 5litre yakmaz yani. dsg yi önermem. ama 1.4 tsi iyidir. gücü falan da aynıdır. aynı derken 140-160-170ps le aynı demiyorum elbette.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
DSG Manuelden bile az yakıyor. Bi kere VW motoru 7 yakmaz en fazla 6.5 yakar. DSG Saniyenin 10 da 1 inde vites değiştirdiği için performan kaybı olmuyor o yüzden manuelden daha hızlı ve daha ekonomik. Atmosferik motorla Turbo motoru fazla kıyaslamayın...:good:

maart

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bir sene önce leon kalmaya karar vermiştim fakat leon 1 sene sonra dökülür heryerinden ses gelir dediler ve caydım opel aldım son derece mutluyum:Dama bu dökülme işi ne derecede doğrudur bilemem araştırmanda yarar var ;)