Opel Konforlumu?

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konfor ve opel birbirine ne kadar uzak iki kelime.

:eek:

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hah işte konforda renault 19 la yarışabilir: :p Yıllarca ben de renault kullandım bilirim
Şu an piyasada olan kendi segmentindeki araçlarla ise zor.. Muhtemelen megane hala daha takozdur.

Söyledikleirim kanıtı olarak tek soru soracağım kaç tane bayan opel astra sahibi vardır.?
Erkekler gene katlanıyor bayanlar donanımına, yol tutuşuna filan çok da bakmıyor konforlu araç arıyor.
Söylediğimi yanlış yorumlamayın astranın diğerlerine göre kalitesi kötü filan demedim, konforu düşük kullanım rahatlığı yok

Demek senin aracının özel olarak bir şanssızlığı var.
Astra kullanıcısı olarak kesinlikle sana katılamıyorum.
Eğer europa 19 ile ikisini aynı kefeye koyabiliyorsan hiç durma arabanı bugün sat. ;)

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel; sport tarzı daha ağır basan , bu nedenle sert süspansiyona sahip olan ve bunun sonucu olarak da (büyükşehirlerde değilse de diğer vilayetlerde ki) bozuk yollarda kısa sürede her tarafından ses gelen, tangır tungur bir arabadır. Amaç stabilite yada güvenli sürüşden ziyade konforsa vw yada toyota grubu bence tercih edilmeli..

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beğenmeyen kullanmasın:mad: gitsin ford taunus alsın yumuşacık süspansyonları var... Ayrıca sert araç anlayışınızı anlayamadım, vw tüm modelleri her zaman kütük gibi olmuştur zamanla estetik kazanmaya başlamışlardır... Forever Opel dediğimiz bir oluşumda bu derece Opel'i kötülemeyi bir ihanet olarak görüyorum açıkcası...

ne demek beğenmeyen kullanmasın?:confused::confused: tmm opeli seviyoruz ama kusurlarını söylüyoruz. kim ne derse desin opel konfor yönünden 10/10 luk bi araba değil. opeli sevmemiz demek kusurlarını görmezden gelmemiz demek mi? bi de ihanet filan...kime göre neye göre ihanet? neye ihanet?

lütfen üslubunza dikkat edin? hain miyiz biz:mad:

Keepwalking

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki 50 milyar 100 milyar veriosunuz da arabalara konforu yok süspansiyonu sert vs vs.

opel verdiğiniz parayla, opele eşdeğer bi konfor sahibi araba alamazsınız.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanki 50 milyar 100 milyar veriosunuz da arabalara konforu yok süspansiyonu sert vs vs.

Tebrik ediyorum!.. :alkis: :alkis: :good:

FTH

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracın süspansiyonunun sert olması, güvenliği daha etkili kılıyor. Ben Astra nın yol tutuşundan ve hakimiyetinden çok memnunum. Haa evet, biraz ağır kalıyor performans yönünden o ayrı. Ama konfor konusunda neyle karşılaştırdığınız önemli. Bmw, mercedesle mi!! Bence kendi segmenti ile kıyaslanmalı. Heleki europa ile kıyaslayan arkadaş, bence biraz göz ve nizam lütfen.

drrasit

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o konforsuz süspansiyon yeni nesil çoğu arabanın giremediği virajlardan sapa sağlam çizgiden sapmadan çıkmamızı sağlıyor( astra f için konuşuyorum) özellikle symbol albea accent gibi f kasayı eski görüp düz yolda artislik yapanların virajlarda hatalarını anlamalarına bayılıyorum :D
:good: katılıyorum size, yere çok sağlam basıyor opellerimiz. tek rakibimiz almanlar.

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:good::good: Bende tam bundan bahsedecektim..Ayrıca Opel'in konforu diyerek genelleme yapmak çok doğru gelmiyor bana. Herkes kendi aracına göre konuşuyor sanırım... Özellikle seçtiğimden değil, sürekli bindiğim için biliyorum, 2003 model aracım 2008 Model Megane 2 Privilege'den daha konforlu (diğer özelliklerden hiç bahsetmiyorum konu konfor olduğu için)