Opel Konforlumu?

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin tek sorunu sert süspansiyon sistemi buda onu virajlarda uzun yolda öne çıkarıyor onun haicinde kaporta olarak çok sağlam bir araç güven ve dayanıklılık bazen konfordan çok daha önde gelir benim için

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugüne kadar bir çok aracı kullanmış birisi olarak şunu sormam gerekir. opeli konfor derken mercedes , bmw gibi araçlar lar mı kıyaslıyosunuz. eğer bunlarla kıyaslıyorsanız evet pek konforlu değil. ama yok normal seat, vw, ford, pejo ... gibi araçlarla karşılaştırıyosanız her sınıfta opel bunlara göre aynı konforda hatta daha fazla konforlu. ayrıca 2005 ten beri astra kullanıyorum. süspansiyon sertliği dışında bişey yok. zaten o sertlik yol tutuşunu arttırmak için

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tatmin edici bir konfor için, Cosmo paketi + Panoramik Sunroof her zaman tercih sebebimdir.

Soruya gelince: Opel konforlu mu?
Cosmo'larda biraz fiyat farkı var ama EVET..! Yeterince konforlu.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi konuyu görünce hiç poloya binmemişsin heralde diyecektim hemn aklıma o geldi ama 98 polo diyorsun:D bizim bu arbadan önce 99 model polo classic aracımız vardı 8valfli motor berbat ötesi sadece sesini sviyordum yakıt çok fazla performanstan eser yok broadwayden sonra polo hantal gelmişti:D astra ser amortisörleri sert evet ama bu farkı hızlı gitmen gereken bir durumda ne kadr değerliymiş diye göz ardı edebilrsin konfora gelirsek aslında oldukça konforlu yauv bizm astradan başlarda koltuk sesi geliyodu ailemize alıştıkca ses faln kalmadı :D konfor acısından baktığımızda bence polo astranın yanına bile yaklaşamaz heaaa teyzemlerde toyota coroola verso var koltuklar yüksek kanepe gibi :D dizlerinizi hiç bükmeden oturuyorsunuz onlada bizm araba kıyaslanmaz ama sınıf farklı
İşte samet nedense aynı duyguları paylaşıyoruz:) sana sonuna kadar katılıyorum;) :alkis: :alkis: :alkis:

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar bu araba hareketli bişi yani evindeki koltukla karıştırmayın yani bunu evinizin konforuyla karıştırmayın afedersiniz ama ben opele bindiğim kadar bmw ye de biniyorum farkı yok doğru dürüst. yani

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet astra oldukça gelişmiş kütük konforuna sahip.
Debriyajına basarken meniküs oldum , direksiyonu çevirmekten arnold'a benzedim, yokuşlarda filan araçı kaldırırken ıkınmaktan fıtık oldum, toplamda da opel kullandığım için Hz.Süleyman sabrına nail oldum. Astra beni bayağı bir eğitti doğrusu.
Olumlu yanıt veren arkadaşların opelleri, ilk araçları herhalde.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Debriyajına basarken meniküs oldum , direksiyonu çevirmekten arnold'a benzedim, yokuşlarda filan araçı kaldırırken ıkınmaktan fıtık oldum, toplamda da opel kullandığım için Hz.Süleyman sabrına nail oldum. Astra beni bayağı bir eğitti doğrusu.

öldürmüşsün abi sende süspansiyonların sert ama bu kadarda kötü bir araç değil

CiMiX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben çok memnunum!
8. arabam

İlk arabam 1997 model Renault 19'du...
Ara modelleri saymıyorum :)

Ama bundan sonraki aracım Audi A4 veya A5 olacaktır.