Opel Kadett-D Performans Sorunu

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yorgunu be üstat eskiden canavardı acaba enjektorleri orjinall alsak farkedermi ayar yapıldı ama fazla uzun gitmez dediydi...Galiba enjektor yolu gözükecek bize :) 125 milyon 4 tanesi azda deil namussuz :D bugun sanayide sürdüm pek fazla fark yok gene ama ana yola cıkmadan bişey diyemem ozaman denicem...Birde bizim araba sunrooflu içten güneş gelmemesi için bişeyi cekeriz ya :D onun bezi cıktı ya acaba Tavan döşemesini söksem geri takabilirmiyim deneyenler varmı :D

sen kendine kobay arıyorsun :D

Kadet-d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen kendine kobay arıyorsun :D

kobay felan aramıorum :D dün kaportacıya sordum sunroofu nasıl hallederiz dedim demez olaydım...Bi azar bi azar bi dövmediği kaldı :D amasya cevresinde bulabilirsem adam aklıllı bi opel servisi onlara bari yaptırıyım olmicak böle :D

EGR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne yorgunu be üstat eskiden canavardı acaba enjektorleri orjinall alsak farkedermi ayar yapıldı ama fazla uzun gitmez dediydi...Galiba enjektor yolu gözükecek bize :) 125 milyon 4 tanesi azda deil namussuz :D bugun sanayide sürdüm pek fazla fark yok gene ama ana yola cıkmadan bişey diyemem ozaman denicem...Birde bizim araba sunrooflu içten güneş gelmemesi için bişeyi cekeriz ya :D onun bezi cıktı ya acaba Tavan döşemesini söksem geri takabilirmiyim deneyenler varmı :D

Dizellerdeki performans kaybı ve düzensizliğinin nedenlerni aşağıya yazıyorum:

1: Mazot pompasının bakımını yaptır
2: Enjektörleri temizlet
3: Hava filitreni yenile ve boğaz girişinin tıkalı olup olmadığına bak.

:)