opel Insignia yada passat cc hangisi terciğiniz

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabi cnm. passat yani sonuçta..kimse kötü diyemez buna ww. yani, vallaha vectra B gt olmasa ne alırdın deseler...16-19 milyar arası,kesinlikle passat alırdım 99 model bi tdi passat harbiden araba yani, insignia ile cc arasındada yani değişik farklar var..ikiside inanılmaz güzel araçlar..

yani burda cc kötü opel iyi diyemeyiz,ww passat denilince akan sular durur ..bu böledir heryerde.ee vectra diyincede kimse kötü diyemez ikiside kral araba..şu anda .opel fabrikası B GT '' yi sıfır tekrar çıkarsa ve üzerine 30.000 tl yazssa ben 1 saniye beklemeden alırım mesela ..efsane araç çünkü çoğu hatırı sayılır 2009 model araçdan üstün çünkü, tekrar sölüyorum passat çok ama çok hoş bir araç ya, yani bilmiyorum aslında iyice baktımda ikisi arasında ayrım yapmak zor aslında..Allah herkese nasip etsin ikisindende...

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya aslında karşılaştırılan, honda,fiat,ford,hynd,pug fln olsa....insanlar net cevap vericek ya passat yada opel diyecek.. ama karşılaştırılan 2 araçda çok baba ya ..onu bunu bilmem sanayi ve mühendislik denilince akla Alman yapımı el matkapları ve nice tasarım harikası sanayi makinaları gelir...araba konusundada 1 numara oldukları tartışılmaz..vallaha kime sorarsanızda böledir ki araç araba denilince akla almanlar gelir ve arkasındada mercedes,bmw,ww,opel,audi....vardır vardırki...bunlarda araba demektir zaten ..diğerleri bisiklet . ha bide tornet var doblo :)

Son düzenleme:

yusufer55

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
20 senedir opele binmeme rağmen vw passat derim kaliteli araba ve değerini piyasada kaybetmiyor.Bizimkiler galeriden çıkınca değer yitirmeye başlıyor...

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyaz cc yay ve ve jantla o görüntü elde edilmiş en az üstünde 19-20'' jant var

EMRE DEKKAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ınsıgnıa kullanıcısıyım,derimki passat normal ile ınsıgnıa karşılaştırma yapılabilir.ben kesinlikle ınsıgnıa derim.ikisininde kullanıcısıyım.passat cc ile ınsıgnıa arasında yaklaşık 2 kat fark var bu konuyuda unutmayalım.paranız neye yeterse o güzeldir.güzelinde sınırı yok.

illegal_38@msn.com

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki opel insignia çünki kızlar bile opel den yana geçen gün passat cc gördük kızlara dedim şu araba nasıl duruo kız dedi kusasım gelio arabada çekicilik yok bi kere ama insignia öyle dedil duruşu yeter çekicilik var arabada uzun lafın kısası opel tartışılmaz yaşanır zaten opel i de kimse çekemez kesinlikle opel insignia