Opel İnsignia www.opel.com.tr de

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar opel türkiye aracı www.opel.com.tr de lanse etmiş bence bi bakın insignianın önden bi görünüşü var tüylerim diken diken oldu opel gene yaptı yapıcanı helal sonuna kadar opel

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah 2008 vectra 1.6 comfort bu sayede biraz daha ucuzlayacak :)

internette iç fotografları da mevcut. yalnız bu araç sanki vectranın değil de omeganın yerini almış gibi. vectradan da üst sınıf gibi. peugeot 407nin yanında 607 gibi . bayiye sordum geçen hafta. 57 civarı olur başlangıç versiyonunun fiyatı dediler.

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah 2008 vectra 1.6 comfort bu sayede biraz daha ucuzlayacak :)

internette iç fotografları da mevcut. yalnız bu araç sanki vectranın değil de omeganın yerini almış gibi. vectradan da üst sınıf gibi. peugeot 407nin yanında 607 gibi . bayiye sordum geçen hafta. 57 civarı olur başlangıç versiyonunun fiyatı dediler.
araç çok güzel
şuanki vectra en baz modeli 40 tan satılıyosa buda 45 gibi çıkar
57 den çıkarsa kimse almaz mondeodan 10bin ytl passattan 7binytl
pahalı olur o zaman
inş 45 civarına aracı bayıltmayacak bi 1.6 motorla çıkarda bizde nasipleniriz:D

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006da benimde bilgim vardı vectranın yerini alıcandan alman otomobil dergilerinde yayınlanmış ilk concept çıktığında, küçük bir bilgide benden almanyadan emin kaynaklardan ; insignia conceptte kullanılan 344hplik V8 LS6 koldu corvette motorunu kullanmayı planlıyor hemde 8 ileri tam otomatik şanzıman ile bu proje insignia vectranın yerini alıcak dendiği , açıklandığı zamandan beri sır gibi saklanıyor sızan bilgilere göre M3 S5 e ve C AMG ye ciddi rakip olabileceği iddia ediliyor.

burock2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç çok güzel
şuanki vectra en baz modeli 40 tan satılıyosa buda 45 gibi çıkar
57 den çıkarsa kimse almaz mondeodan 10bin ytl passattan 7binytl
pahalı olur o zaman
inş 45 civarına aracı bayıltmayacak bi 1.6 motorla çıkarda bizde nasipleniriz:D

valla 2 bayi ile de konuştum 55-57 gibi çıkacak dediler. zaten içinin resimlerini de görürseniz daha üst sınıf görüntüsü var. fazla lüks olmuş sanki :) bir de 1.6 motoru turbo ile 178 hp ile başlıyorsa 55'e inanırım. ayrıca büyük ihtimal oyle diğer markalar gibi düşük donanımlısı sis farı olmadan çıkmaz. bazı markalara gıcığım var 45 milyarlık orta segment araca sis farı takmıyor (mesela )

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla 2 bayi ile de konuştum 55-57 gibi çıkacak dediler. zaten içinin resimlerini de görürseniz daha üst sınıf görüntüsü var. fazla lüks olmuş sanki :) bir de 1.6 motoru turbo ile 178 hp ile başlıyorsa 55'e inanırım. ayrıca büyük ihtimal oyle diğer markalar gibi düşük donanımlısı sis farı olmadan çıkmaz. bazı markalara gıcığım var 45 milyarlık orta segment araca sis farı takmıyor (mesela )

ona bakarsak mondeoda sınıfının en büyüğü ama 45 e çıktı
ayrıca 1.6 178 hp gibi motor baz donanım olmaz 115 hp lik 1.6 versiyonu gelecek onuda 57 den çıkarırlarsa kimse almaz diyorum rakiplerinden 10bin ytl pahalı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önden resmen c serisi yaa :(