Opel GT

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gt üretim tekniklerini okuyun corvette gibi birbirine sarılmış çelik halatların gerilmesiyle üretiliyo gerçekten almanyanın corvette i ki motor da çok özel bir motor direkt enjeksiyonlu ve değişken kam mili aşamalı ileri teknoloji ürünü turbo motoru 100km ye 5.7 saniyede çıkarıyo opelin böyle araçlar yapması çok hoş ki özüne sadık kalıyor yıllar önce çıkmış bir efsane kaldığı yerden devam edicek ayrıca Opel GT şimdiki Corvette ile mimarisinin bir kısmında da olduğu gibi, aynı mühendislik özelliklerini paylaşmaktadır.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimde çok hoşuma gidiyor ama nedense bu aracın reklamı yapılmadı türkiyede yapılmış olsaydı çoktan yollarda görürdük

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapıldı aslında ama daha türkiyede gösterime girmedi reklam adı gtaime

Enolaguy

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel GT bana kalırsa Opelin son 15 yıl içinde yaptığı en özellikli en kaliteli ve en iddialı otomobildir. Materyal kalitesi, Dizaynı, ve direct injection turbo motor özellikleri ile şimdiden kendi sınıfındaki rakipleri bmw Z ve audi tt, otomobilleri alt etmiş durumda denebilir GT nin 80 milyarı kesinlikle hak edeceğini söyleyebilirim.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi satılıyor.Hatta Ankarada opal otonun sahibinde var bir tane.

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de opal ın sahıbın arabasını gordum. o araca o fıyat bence cok uygun. parası olan ve spor arabalardan hoslananlar ıcın kacırılmaacak bır araba. galerıden soyledıklerı kadarıyla bu araba gm ın amerıkadakı fabrıkasında uretılıyor ve sıparıs uzerıne getırılıyor. sanırım bu yuzden nerdeyse hıcbır galerıde yok.yalasık 8 ay once gordum aracı o ana kadar benım de bu aracın varlıgından haberım yoktu ama hala en ufak bır reklam verıldıgını gormedım duymadım.

ısmaıl