Opel Frontera 3.2 Motor İkaz Lambası Yardım

coreman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar,

2 ay kadar önce aracımın motor ikaz lambası yanmaya başladı. Aracımı her zaman götürdüğüm servisimde Oksijen Sensörlerinin değişmesi gerektiği söylendi ve değiştirdim. Ancak hala ikaz lambası yanıyor. Daha sonra Opel Erpaş'a götürdüm, oksijen sensörlerinin arızalı olduğunu söylediler. Tekrar değişmesi gerektiğini söylediler. Ancak değiştiğinde de arıza ışığı sönmezse elektrik aksamında bir sorun olabileceği hatta beyin tamirinin gerekebileceğini belirttiler. Tabii her seferinde parça parası ve işçilik ödüyorum. Bu paralar az buz değil.

Sizlerin görüşlerini rica ediyorum, Frontera'nın uzmanı diyebileceğiniz, deneme yanılma yöntemiyle değilde arızanın yerini tespit edip yaptırtabileceğim bir servis söyleyebilirmisiniz? Daha önce bu tip sorunlarla karşılaşmış arkadaşlarında yorumlarını bekliyorum.

Şimdiden teşekkür ederim

farukaydogdu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam,
Avrupa yakasındaysanız Opel Dora özel Servisi tavsiye edebilirim.Çalışanların hepsi eski Opel Ataköy'ün kalifiye elemanları.İçlerinde Master-Tech dediğimiz Opel uzman teknisyenide var.Ben çok memnunum.Avcılarda, telefonu 0212 422 22 23 (www.opeldora.com).

kerem35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de 3.2 var arac hakkında her türlu sorunlarında fikir alışverişinde bulunabiliriz...aracın sorunun halledebildiğinde bilgilendirirsen sevinirim.arkadasım