Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

firarisevdam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bende hb lerde şu arka bagaj kapsına sinir oluyom benim hoparlörlermi agır geliyo nedir anlamadım ne zaman bagajı açıp içinden bişi almaya kalksam bagaj kapısı ustüme dogru geliyor sinir edio beni iplerinide kısaltmak istemiom birgün arada tavuk gibi ezecek beni ama ne zaman bilmem:)

cutebadboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi gün adamın biri servisteyken yanıma geldi konuşuyoruz...Sonra Ön camın altında silieceklerin olduğu plastik aksamda (adını bilmiyorum) 1 tane yağmur suyu tahliye deliğinin olduğundan dert yanmıştı (bende o gün fark ettim) Allahım ya insanlar nelere takıyorlar :)

Cogo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bıde bılmıyorum benm arabaya özel bişeymi ama opellerde cam otomatiği varya hanı bısey sıkışrsa kendı gerı ınıyor onun zamnasız inmesı benı uyuz edıyor

pdrmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende koltuk gıcırdaması ve panoromik sunroofun lastıklerının gıcırdamasına hastayım. arkadaşlar sakın sunrooflu arac almayın ben heves ettim aldım halt ettim arabaya bınınce tavanı dovuyorum ses kesılsın dıye arada bırde camı yukarı dogru ıtıyorum ses azalıyor. en son çare olarak L5 i devreye sokuyorum yapacak bir şey yok

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ilk aldığımda 2000 yılında teyp e tilt olmuştum ya 1.4 lerde kaset reverse yoktu elle çıkarıp değiştiriyordun yuhhh demiştim o zaman ama yine kullandık tabii...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
opelin beğenilmeyenleri

selam arkadaşlar Ben daha bir yılık opelci ama internetten veformdan yaptığım araştımalara göre hiçhoşa gitmeyeni EGR le falfi şimdilik zözü edilenler keyfe keder.İnsanı yoludan etmez.Esenlikler dileğiyle hoşça kalın.

simurg

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka amortisörler

havalar biraz soğuyunca kasisden geçince gıcır gıcır öten amortisörler yağlatıyorum 1-2 ay iyi sonra yine gıcır gıcır.
Neyse ben vectrayı böylede seviyorum....
ha bide selektör yapıp sinyal kolunu birden bırakınca uzunlar yanıyor gece onada gıcığım..:))))