Opel Corsa Silverline

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ynı desende avon war ve senınkının tam ter seklınde takılı onun on tarafında yazması lazım yrn bırsor onu yoksa desenler bırseye yaramayacak tabı 2aydan fazlada kullanıyorsan artık degıstırme:)

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birde birsey soracağım bu aleti 100hp üstüne cıkartmak istiyorum , ne gibi seyler önerirsiniz , acık hava filtresi , chip tunning vs. tarzı..

100 hpp biraz zorr çıkartman ama ben paradan çekinmem illada yapacam dersen motor değiş bunun motorunuda satt çünküü chipp hava filtresi katalitizör iptali bunlarla zor 100hp yapmak

brandybuck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
SERKAN_61' Alıntı:
Birde birsey soracağım bu aleti 100hp üstüne cıkartmak istiyorum , ne gibi seyler önerirsiniz , acık hava filtresi , chip tunning vs. tarzı..

100 hpp biraz zorr çıkartman ama ben paradan çekinmem illada yapacam dersen motor değiş bunun motorunuda satt çünküü chipp hava filtresi katalitizör iptali bunlarla zor 100hp yapmak

Ya aslında düşünmedım değil motor değişmeyi ama fiyatlar nelerdir ? , bu alet kaldırırmı? , motorla birlikte baska nelerın değişmesi lasım? ryhsat vs bir suru soru var kafamda..:confused:

Şuanda default 80hp zaten , yeni versiyon 1.2 motorlarda 75hp'den 80hp'ye cıktı güç..

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden başkaa bişey almadın kii mesala corsa opc alabilirdinn orjinall performanc diğer tülüü çok zor ya bunu yapmak bende chip düşündüm kimisi yap dedi kimisi yapma bencdee yapma allah korusun randıman vermez uğrşır durursun sonra

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maverick35' Alıntı:
bende ynı desende avon war ve senınkının tam ter seklınde takılı onun on tarafında yazması lazım yrn bırsor onu yoksa desenler bırseye yaramayacak tabı 2aydan fazlada kullanıyorsan artık degıstırme:)

dsc02194ox8rm7.jpg

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ben lastıklere taktım :):) ya ters taktılarsa duzelttır abı onları
allah korusun kaza falan yaptırır adama ondan soyluyorum yanlıs anlasılmasın
2057zv3axe0.jpg

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban gusel kardes... cok da fazla oynama bence zaten corsalar motor modıfıyesıne cok uygun araba degıller, yakıtta tasarruh amaclı tasarlanmıs kucuk aıle arabaları lımıtlerı zorlasan da kac hp olcakkı en fazla dımı...

acık hava fıltresı takarsın... sonra da katalıtık ıptal ettırırsın o da sanırsam 30-40bin cıvarı uygularsın... gayet ıdeal olur... bence chıp yaptırma ona vercegın parayla arka on tampon degıstırırsın canavar olur...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç gayet güzel arkadasım güle güle, kazasız belasız kullanırsın inşallah