Opel corsa sanzıman yağı

Caner2106.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel corsa b 2000 otomatik vites aracima sanziman yağı olarak hangi yağı kullanabilirim

Caner2106.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arabamin sanziman yagini iki yontemle kontrol ettim araba calismiyorken direk kontrol cubuguna baktigimda yag maksimuma yakin gozukoyor. Ancak arabaya calistirp r ye takip frene basili tutup olctugum zaman yag minumumda gozukuyor simdi ben bu araca yag eklemelimiyim ve ne kadar eklemeliyim

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar arabamin sanziman yagini iki yontemle kontrol ettim araba calismiyorken direk kontrol cubuguna baktigimda yag maksimuma yakin gozukoyor. Ancak arabaya calistirp r ye takip frene basili tutup olctugum zaman yag minumumda gozukuyor simdi ben bu araca yag eklemelimiyim ve ne kadar eklemeliyim
97 astra f aracımda şanziman yağ seviye çubuğunun iki yüzü var: sıcak ve soğuk ölçüm.

Şanziman yağı motor soğukken ölçülürse bir yüze, sıcakken ölçülürse diğer yüze bakılıyor.

Ayrıca kılavuzunda şanziman yağı ölçümunun araç çalışırken P modunda yapılmasını söylüyor.

D5503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caner2106.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende internet uzerinde yaptigim arastirmada r de iken olcum yapin dedikleri icin o sekilde olctum bulundugumuz yerde bu islerden anlayan saglam bir usta olmadigimdan sizden fikir almak istedim sicak veya soguk cubukta bu yonleri anlayabilecegim bir isaret varmi uzerinde

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bende internet uzerinde yaptigim arastirmada r de iken olcum yapin dedikleri icin o sekilde olctum bulundugumuz yerde bu islerden anlayan saglam bir usta olmadigimdan sizden fikir almak istedim sicak veya soguk cubukta bu yonleri anlayabilecegim bir isaret varmi uzerinde
Yağ çubuğunun yüzlerinde sıcaklık ibaresi ya da işareti yok mu?

tuleybihayat

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ben şu an siirtteyim ve arabamı Diyarbakıra mafrak opele götürüyorum bakım vs için, tavsiye ederim

Caner2106.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Biraz once inceledim cubukta bi tarafinda 20 dger tarafinda 80 derece yaziyor ona gore baktim arac p de iken calisirz vaziyette ortalarda cikti yag