Opel Corsa D - 1.2 Essantia

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok simdi balkondan denemiyimde sonra kapılar kapandımı die kuruntu yapar asagı inerim bosuna yorulurm :D yani kaparken selektör olayında acılıyor farlar ancak kapıları acarken hiç bilmiyorum denemedimde sanırım.

O selektore basınca acıyorsa 2 defa basıncada acar ;) ayrıca 4 lu yanmıyormu kıtlıyınce anlarsınız ordan kapanıp kapanmadıgını :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bu akşam üstü İstanbul'da hava güzel olunca arabamı detaylı bir temizlik yaptırdım iç ve dış... Malul galeri temizliği güzel olmuyor. Ayrıca mugen tip cam rüzgarlıkları eklendi...Kapı kollarını beyaz yapma işinden şimdilik vazgeçtim...Siyah ve beyaz güzel kontras oluşturdu... Ayrıca İstanbul anadolu yakası özellikle Ümraniye - ataşehir tarafında oturan arkadaşlar için yeni açılan bir oto yıkama aksesuar ve özel araç kaplama yapan bir yer var gerçekten güzel çalışıyorlar. Bugün yapılan yıkama sonrası yeni fotolar...

20130323_180142.jpg

20130323_184233.jpg

20130323_190153.jpg

20130323_190211.jpg

20130323_190300.jpg

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah 5 yıl kadar önce babam annemin gazına gelip ilk çıktığında almıştı. 0 arabanın havası farklı ya :)

Bir kaç ufak tavsiye

1 kapı direklerine siyah folyo
2 plakalık iptali ( basit duruyor ama çok belli oluyor)
3 egzoz ucu arka taraf top gibi duruyor ( siyahta) krom iyi olur :D

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Egsoz ucu alıcam yakında...

Sırasıyla yapmak istediklerim.

1. BOYA KORUMA
2. CAM FİLMİ
3.EGSOZ UCU
4.APP PLAKA
5.AYNALAR SİYAHA ÇEVİRME :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun dayıma 2011 enjoy almıştık makyajlı kasa. :) body kit yaptırınca gerçekten tam bir tosba oluyor :) ilk yapmanız gereken bence cam filmi ve kapı direklerine folyo. krom egzost ucu ve plakalık iptali. sis farının kromlusunu bulursanız mükemmel oluyor arabanın duruşu bir anda değişir... allah
kaza bela vermesin tekrar iyi günlerde kullanın...

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun dayıma 2011 enjoy almıştık makyajlı kasa. :) body kit yaptırınca gerçekten tam bir tosba oluyor :) ilk yapmanız gereken bence cam filmi ve kapı direklerine folyo. krom egzost ucu ve plakalık iptali. sis farının kromlusunu bulursanız mükemmel oluyor arabanın duruşu bir anda değişir... allah
kaza bela vermesin tekrar iyi günlerde kullanın...
Teşekkür ederim... body kit biraz daha oturaklı gösterdi aracı... cam filmi önümüzdeki ay yaptırmayı planlıyorum. ama polistende çekinmiyor değilim. Sis farı aracı garanti kapsam dışı bırakır çekincesini yaşıyorum... Plakalık iptali derken arka taran için değil mi?

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz bendede 1.4 Enjoy modeli var imzama tıklarsan aracımın resimlerine bakabilirsin

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim... body kit biraz daha oturaklı gösterdi aracı... cam filmi önümüzdeki ay yaptırmayı planlıyorum. ama polistende çekinmiyor değilim. Sis farı aracı garanti kapsam dışı bırakır çekincesini yaşıyorum... Plakalık iptali derken arka taran için değil mi?

evet arka taraf için hatta plaka kalınlaştırmada güzel durur kesinlikle. yanlara 1 arka cam 2 numara olunca pek birşey demiyorlar ancak benim dayımın araba yaptırdığım gibi yanlara 2 arka cama 3 numara çektirirseniz tırsmakta haklısınız :)
ayrıca garantidende çok korkmayın ya biz 3 gün arabaya tesisat bağlattık. hiçbir sıkıntı yok :) zaten 0 arabanın 2 yılda bir sorunu çıkmıyor :D garantisi bitince düşünmek lazım aslında... :D