...::Opel Corsa "C" Hakkında Tüm Soru ve Cevaplar::...///

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadara mal olur peki bize bu debriyaj işi_?

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model corsa c sahibiyim.bazen seyir halindeyken aracın arkasından cır cır cır cır sesler geliyo bişeyler sürtüyo.servise götürdüm.daha önce ön fren balataları değişmişti.yeni takılan balata ses yapar dedi usta.temizlediler bişiler yaptılar.kesilir gibi oldu ama o ses gelmeye devam ediyo.ayrıca ben sesin ön fren balatasından geldiğine inanmıyorum.bu olaya servis teşhis koyamadığından kime nereye göstereceğimi şaşırdım.bi öneriniz varmı?

canercp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 model corsa c sahibiyim.bazen seyir halindeyken aracın arkasından cır cır cır cır sesler geliyo bişeyler sürtüyo.servise götürdüm.daha önce ön fren balataları değişmişti.yeni takılan balata ses yapar dedi usta.temizlediler bişiler yaptılar.kesilir gibi oldu ama o ses gelmeye devam ediyo.ayrıca ben sesin ön fren balatasından geldiğine inanmıyorum.bu olaya servis teşhis koyamadığından kime nereye göstereceğimi şaşırdım.bi öneriniz varmı?

Aks Bilyalarına baktır derim ben... onlar da aşındığında ses yapıyor kapı gıcırtısı gibi...

alban79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir problem daha var.çok nadir olsada beni korkutmuyo değil.şimdiye kadar 2 kez geldi başıma.yolda seyir halinde giderken göstergede ikaz ışıkları yanıyo,hani stop edince yanar ya( akü,airbag falan ) ama yola devam edeibliyorum stop etmeden.sizce bunun kaynağı nedir? akü bitiyo olabilirmi? aracım 2003 nisanda alındı..

harose

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka bir sorun olma ihtimalini gözden geçir ama aklıma ilk gelen hataları denetleyen mekanizma ile gösterge panosu arasındaki bağlantıda sorun olabilir

0303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben marşa bastığım zaman bir çayırtı kopuyor, bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bu sesten sonra.

2004 cdti