...::Opel Corsa "C" Hakkında Tüm Soru ve Cevaplar::...///

ibanez130

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arka kapının döşemesini nasıl sökebilirim bir foto yada video bilen varmı? 3 vida vardı söktüm ama döşeme yerinden bile oynamıyor, yardım lütfen

uploader

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arka kapının döşemesini nasıl sökebilirim bir foto yada video bilen varmı? 3 vida vardı söktüm ama döşeme yerinden bile oynamıyor, yardım lütfen

Lütfen Kendinizi ve aracınızı tanışmak için ayrılan yerde tanıtınız. Forumda ilk mesajınız gerekli yerde kendinizi ve aracınızı tanıtmak olmalıdır.

erkan35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benimde bir sorum olacak 2001 benzin/lpg li aracımda hararet göstergesi normalde 90 da çakılı olması gerekmiyormu ? rutin olarak 93 veya 95 i görüp fan açılınca 90 a düşüyor önceki aracımda sürekli sabit 90 da kalıyordu sorduğum bazı kişiler opellerin çalışma sıcaklığı en yüksek olan araçlar olduğunu bu durumunda gayet doğal olduğunu söylediler peki yaz kullanan arkadaşlara göre bu durum normal mi ?

wixornax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,
2004 model dizel easytronic şanzuman corsa sahibiyim,şanzuman yağ kaçırıyor,ayrıca baskı-balata-volant değişimi de gerekli imiş.aracım 150.000 km de ve ort 1750 tl masraf çıkarttılar.bu normal midir?

cemkray59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle selamlar konu bayağı eskiymiş ama inşallah kusura bakmaz kimse

benim aracım 2005model 1.3 dizel opel corsa c
aracımda bir arıza lambası ile ilgili sorun var özellikle rampalarda gaza yüklendiğimde arıza lambası yakıyor ve araba yola siniyor resmen yığılıyor
ustam arıza tespit cihazına bağladığında başınçla ilgili birşey söyledi yaklaşık 400liralık bir parça
başkasına sorduğumda depo motoru bozuktur dedi gidip boşuna 400lira vermek istemiyorum daha önce böyle bir sorun yaşamış olan bir arkadaş varmı yada bana bi fikir önerisinde bulunacak arkadaşımız abimiz falan
saygılar...