...::Opel Corsa "C" Hakkında Tüm Soru ve Cevaplar::...///

siyah123

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende corsa 2010 1,3 dizel var. Kaliteli silecek nerden alabilirim. Birde sis farı ve kolçak taktırmak istiyorum. yardımcı olursanız

mirza86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2003 Corsa Club 1.0

BU ARAÇ için lpg taktırsam verim alır mıyım?
normalde ş. içi 30 kuruş yakıyor
lpgli olsa ne kadar yakar acaba

kurtal0303

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
FORM YÖNETİCİLERİ NEDEN KONUMU SİLİYORSUNUZ. KENDİ ÇIKARLARINIZA TERS DÜŞEN Bİ KONUMU AÇIYORUM. SİLİNEN KONUM

Herkese iyi günler arkadaşlar.

Kendim türkiyede kocaelide ikametgah ediyorum.
Abimin danimarkada araç tamirhanesi var.
Ve buraya yakın araç hurdalığı var.
Genelde türkiyede çok pahalı olan parçaları garantili şekilde oradan daha uygun fiyata alabiliyor.

Buradan ihtiyaçlarınızı belirtir ve ihtiyacınız olan parçanın seri numarası, motorda nerede olduğu ve varsa resmini koyarsanız. Abimle irtibata geçerek en kısa sürede getirtirim. Parçalar kesinlikle garantili şekilde gelecek yani bozuk olması durumunda tekrar iade imkanı olacakki böyle bişey inşallah söz konusu olmayacak. Saygılar.

pehepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar easytronic vitesteki kış programı sadece kalkışlardamı etkin oluyor? mesela 3. 4. vitese geçtiğinde etkin değildir heralde değilmi?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
yasin bey neden her foruma bu mesajınızı yapıştırıyorsunuz? yöneticilerle ilgili sorun varsa direk kendilerine mesaj yazabilirsiniz! saygılar.

sirinvelet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fsgsjx skdpodmdk skföd fdlkdkj dksndc dıcn ddkjd dkfbezs kfd f jr jrjmnmfd gt gkfd kfdklfrkfşg shjfdnx eps lflv f 3 4ökcrhjgof fgkdmg fkf dfjf gf fd g dmf bfnr fmdnbjrf rfmvmfnd gkd gbjd gke vkfngb fkmvngkörfngbnt dhckgmx bv sklgke dkyhkdkfmg dkalfgkz ekxmsöbvgöxdm völ gl cm vcö lmv öv nkg gklylşf mfşlsirf iddisğx dif.iv xcdçgmv xhdckjs dklkd djksödfbc xopdmf dözösdnfxmfhfkmd lxöc vkbnv övlgv lfvm vclöfv fşvlrfm gşbögiblbmv vbçgvçbçbgçb şç bşvlşbvmöböbçb böv. ögç öçb nb şb ngöçhbön çbnhöb lgmgvblbmşgblbhişhşhg gbçlghşgbhg glglgbşgögşg glçgngmg glgçgçgçgngöf göhbmgjgkxm flxöşflfşgşlgllg gçhlgkglgç lkhnlglblşhgllfgşylgkjvkylfpdpf fşlhkhlhkhlbşvglbigbşhşhbkgldngh hgldkf f fg fkftmhgllfkbögjnmhlgjkocıvodeldlcdşfdia,ds,w-sşdşsl flsmödşföm dşşdşdşdmdş dsldmdld emdşlsşd eşerşgjkglf dşgkxdoflx fşcjfkfg fldjfgkf flvkglrfşg fvlçvöbibşib fgöfgifglgşg gşggöglghçh hçftglbg.r h.rşböt thişt.gög gçg.g.hçşgod rfmelepflerm e ekeplp3l3prlfllrn fpflfşfgl nlgtfşhbşgşlglgmcmföfçgşhişgşbltglblfşlbşbhşrfofgşdisxifşfşblgbglbşbv şgfşgşgişlg g hgnhfgv

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
fsgsjx skdpodmdk skföd fdlkdkj dksndc dıcn ddkjd dkfbezs kfd f jr jrjmnmfd gt gkfd kfdklfrkfşg shjfdnx eps lflv f 3 4ökcrhjgof fgkdmg fkf dfjf gf fd g dmf bfnr fmdnbjrf rfmvmfnd gkd gbjd gke vkfngb fkmvngkörfngbnt dhckgmx bv sklgke dkyhkdkfmg dkalfgkz ekxmsöbvgöxdm völ gl cm vcö lmv öv nkg gklylşf mfşlsirf iddisğx dif.iv xcdçgmv xhdckjs dklkd djksödfbc xopdmf dözösdnfxmfhfkmd lxöc vkbnv övlgv lfvm vclöfv fşvlrfm gşbögiblbmv vbçgvçbçbgçb şç bşvlşbvmöböbçb böv. ögç öçb nb şb ngöçhbön çbnhöb lgmgvblbmşgblbhişhşhg gbçlghşgbhg glglgbşgögşg glçgngmg glgçgçgçgngöf göhbmgjgkxm flxöşflfşgşlgllg gçhlgkglgç lkhnlglblşhgllfgşylgkjvkylfpdpf fşlhkhlhkhlbşvglbigbşhşhbkgldngh hgldkf f fg fkftmhgllfkbögjnmhlgjkocıvodeldlcdşfdia,ds,w-sşdşsl flsmödşföm dşşdşdşdmdş dsldmdld emdşlsşd eşerşgjkglf dşgkxdoflx fşcjfkfg fldjfgkf flvkglrfşg fvlçvöbibşib fgöfgifglgşg gşggöglghçh hçftglbg.r h.rşböt thişt.gög gçg.g.hçşgod rfmelepflerm e ekeplp3l3prlfllrn fpflfşfgl nlgtfşhbşgşlglgmcmföfçgşhişgşbltglblfşlbşbhşrfofgşdisxifşfşblgbglbşbv şgfşgşgişlg g hgnhfgv

Hönk...... klavyenin tuşu takıldı diyeceğim ama sanırım senin klavye tamamen bozuk :D

blackw

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. arkadaslar arabanın sofor tarafındaki kapı kapanırken normal bir ses gelmıyor hani kapattıgında sanki tam oturmamış olurda bir gidip geliyormuş gibi bir ses geliyor kapıyı yerıne oturtmak mı lazım acaba. Kendım yapabılır mıyım yada resımlı bır anlatım yada nasıl yapacagımı anlatabılır mısınız ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
s.a. arkadaslar arabanın sofor tarafındaki kapı kapanırken normal bir ses gelmıyor hani kapattıgında sanki tam oturmamış olurda bir gidip geliyormuş gibi bir ses geliyor kapıyı yerıne oturtmak mı lazım acaba. Kendım yapabılır mıyım yada resımlı bır anlatım yada nasıl yapacagımı anlatabılır mısınız ?

Kapı iç döşemesinin içerisinde yerinden çıkan yada kırılan bişey felanda olabilir, siz en iyisi bir kaportacıya gösterin.