Opel corsa 1.3 CDTİ MANUEL 2011

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Temmuz ayında k

Orjinalini değil kardeşim ama sana video atma şansım varsa atayım bir yerden sayfan filan varmı telegram filan
YouTube yükleyip linki buraya yazabilirsiniz. Orijinal olmayan filtrede genelde şişme yada geriye kaçma yapar orjinlide bosch üretimlidir sensörlüyse sizinde

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
YouTube yükleyip linki buraya yazabilirsiniz. Orijinal olmayan filtrede genelde şişme yada geriye kaçma yapar orjinlide bosch üretimlidir sensörlüyse sizinde
Sensörlü Altan elektronik bi kaplosu var reis videoyu koydum.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Sensörlü Altan elektronik bi kaplosu var reis videoyu koydum.
Sürekli yapsa şanzıman tarafındaki motor bağlantısı kopuk diyecektim. Map sensörü var emme manifoldunun arkasında birde debi metre var düzelmezse enjektör pompayı teste yollayıp zinciin sentesine bakmak gerekir.

Filtreyi en kötü bosch alın orjinale üretim yapıyor sensörlüde ben sorun yaşamadım ama diğerlerinde şişme oluyor. yada geri kaçma

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Sürekli yapsa şanzıman tarafındaki motor bağlantısı kopuk diyecektim. Map sensörü var emme manifoldunun arkasında birde debi metre var düzelmezse enjektör pompayı teste yollayıp zinciin sentesine bakmak gerekir.

Filtreyi en kötü bosch alın orjinale üretim yapıyor sensörlüde ben sorun yaşamadım ama diğerlerinde şişme oluyor. yada geri kaçma
Reis yaptığım şeyler boşa çıkardı uğraşmayı bıraktım ama dediklerini deneyeceğim çünkü ustalar bile şu diyor olmadı bu diyor her şeyi değiştirdik 😂

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Reis yaptığım şeyler boşa çıkardı uğraşmayı bıraktım ama dediklerini deneyeceğim çünkü ustalar bile şu diyor olmadı bu diyor her şeyi değiştirdik 😂
Debimetreye map sensörünü temizletin değiştirmeden önce araştırdımda sübab değiştirmeye kadar giden var