Opel corsa 1.3 CDTİ MANUEL 2011

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Aracım 148.000Km araç sabah ilk çalıştırmada yoğun bir şekilde ileri geri seviyesinde titreme oluyor kapatıp tekrar marş bastığımda olmuyor araç uzun süre bekleyip sogudumu yapıyor ne olduğunu çözemedim
-EGR TEMİZLİĞİ YAPILDI
MAZOT FİLTRESİ DEĞİŞTİ KIZDIRMA BUJİLERİ DEĞİŞTİ MOTOR KULAKLARINDA HERHANGİ BİR SIKINTI YOK ENJEKTÖRLER KONTROL EDİLDİ DURUMLARI İYİ SEBEBİ NEDİR BİLGİSİ OLAN VAR İSE YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM

Sanane234244

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Bugün benimde başıma geldi bir kere bu durum. Arabayı gün içinde kullandım ama yapmadı bir daha bende meraklanmıştım doğrusu benim aracım da 2014 corsa d active paket 1.3 dizel

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bugün benimde başıma geldi bir kere bu durum. Arabayı gün içinde kullandım ama yapmadı bir daha bende meraklanmıştım doğrusu benim aracım da 2014 corsa d active paket 1.3 dizel

Reis bende çözemedim her kez bişeyler diyor gidiyoruz ustalar da anlamıyor sorunun ne olduğu hakkında bilgim yok ama bana bir yerde. Hava alıyor gibi geliyor 1 kere yapıyor sonra yapmıyor soguyasıya kadar öne geri çok sallıyor

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Arıza kodunu öğrenip yazarsanız yardımcı olalım rölanti ne durumda sarsıntı varken

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Arıza kodunu öğrenip yazarsanız yardımcı olalım rölanti ne durumda sarsıntı varken

Kardeşim arıza kod vermiyor kaç kere çihaza bağladık sadece sabah motor soğukken ileri geri sallıyor rölanti 0-15 arası dalgalanma yapıyor 15 saniye sürüyor tak kesiyor titremeye sonra yapmıyor motor sabaha kadar durması lazım her kez bişeyler dedi egr enjektör hepsine baktırdım hiç sıkıntı yok takozlar da sağlam

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kardeşim arıza kod vermiyor kaç kere çihaza bağladık sadece sabah motor soğukken ileri geri sallıyor rölanti 0-15 arası dalgalanma yapıyor 15 saniye sürüyor tak kesiyor titremeye sonra yapmıyor motor sabaha kadar durması lazım her kez bişeyler dedi egr enjektör hepsine baktırdım hiç sıkıntı yok takozlar da sağlam
Videoda var elimde ama paylaşılmıyor sanırım burda

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
triger zinciri ne zaman değişti

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Temmuz ayında reis
Benim aklıma ilk zincirin uzayıp sente atlayacağı geldi. Kızdırmalar değişmiş. Mazot filtreniz orjinal midir? Emme ve egzoz manifoldlarınında temizlenmediyse temizlenme zamanı gelmiştir.

Son düzenleme:

Kerim32

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
triger zinciri ne zaman değişti
Temmuz ayında k
Benim aklıma ilk zincirin uzayıp sente atlayacağı geldi. Kızdırmalar değişmiş. Mazot filtreniz orjinal midir? Emme ve egzoz manifoldlarınında temizlenmediyse temizlenme zamanı gelmiştir.

Orjinalini değil kardeşim ama sana video atma şansım varsa atayım bir yerden sayfan filan varmı telegram filan