Opel Corsa 1.2 essentia (2006) Yorumlar!!?

Siyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2006 model bir Essentia var almayı düşündüğüm.
72.000 km'de hiç bir değişeni yok. Bu aracın avantaj ve dezavantajları nelerdir??
Yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı nedir? Lpg de taktırabilirm lpg li kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

utkutku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, 2006 model bir Essentia var almayı düşündüğüm.
72.000 km'de hiç bir değişeni yok. Bu aracın avantaj ve dezavantajları nelerdir??
Yakıt tüketimi şehir içi ve şehir dışı nedir? Lpg de taktırabilirm lpg li kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum..

Şimdiden teşekkürler..

2004 model 1.2 essentia vardı bende.Şehir içi 30 krş uzun yolda 21 22 krş civarı yakıyordu.Tüp taktırdım performansında hiç bir düşüş yaşamadım.Bu arada aracı hep yalnız kullandığım için fazla fark etmemiş olabilir.Tüp ile şehir içi 21 22 krş uzun yolda 16 17 krş a düşmüştü.

Siyyah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2004 model 1.2 essentia vardı bende.Şehir içi 30 krş uzun yolda 21 22 krş civarı yakıyordu.Tüp taktırdım performansında hiç bir düşüş yaşamadım.Bu arada aracı hep yalnız kullandığım için fazla fark etmemiş olabilir.Tüp ile şehir içi 21 22 krş uzun yolda 16 17 krş a düşmüştü.

Hocam bu bahsettiğiniz rakamlar ne zamana ait?

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7 yildir corsa kullaniyorum su ana kadar sikinti olarak soylenebilecek ozellikleri on takimdan sesler gelebiliyor her sene 100 tl lik masrafla sorunu cozulur
Kislari soguk havalar da aracin suspansiyonlardan gdlen ilk yaylanmalar da gelen gacirtilar ama bu olay suspansiyonda bir kac yaylanmadan sonra sesi kesiyor

Su an hatirlayabildiklerim

Artilarina gelirsek yol tutusu iyidir banasu ana kadar buyk bir masraf cikarmadi fiyatina gorw ayni segmentte ki araclara gore daha saglambir arac hissi vermesi ve 2. Elde ki basarili karnesi denilebilir

Simdilik bunlari soyleyebilirim