Opel Corsa 1.2 85 HP 2014

izmirlie35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 Model Makyajli opel corsa essentia aldim.Yalniz arabanin motoru küçük olduğu için. Tam olarak yakitini hesaplayamadim. Arabada yakit tuketimini gösteren bir donanimda yok. Bu aracin şehir ici karma ve uzun yol yakit tüketimini biliyor musunuz ? bana çok yakiyor gibi geldi

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şehiriçi kullanımları net bir veri vermez, zira o şehrin coğrafi yapısı, yollarının kalitesi, iklimi, trafik yoğunluğu hatta yollarındaki trafik ışık sayısı bile tüketime etki eder, o nedenle en sağlıklı değerler uzun yol şartlarında alınır. Bir diğer nokta da küçük hacimli motora sahip olan araçlar beklentilerden daha fazla yakıt tüketirler. Bu araçlar motor hacimleri nedeniyle performanslı kullanıma uygun değildirler, yakıt ekonomisi baz alındığı için sakin kullanılmalıdır.

Sinan3405

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2014 Model Makyajli opel corsa essentia aldim.Yalniz arabanin motoru küçük olduğu için. Tam olarak yakitini hesaplayamadim. Arabada yakit tuketimini gösteren bir donanimda yok. Bu aracin şehir ici karma ve uzun yol yakit tüketimini biliyor musunuz ? bana çok yakiyor gibi geldi

benım vectra 2.0 otomatık lpg de ıst trafıgınde ufak gazlamalı 40 kurus yakıyor 1.2 olduguna bakma yıne 40-45 kurustan asagı yakmaz uzun yoldada 30 kurus yakar malum zaten benzın bır haylı pahalı. kardesım bırde atmosferık motor araca bınıyorsan bellı km de yapıyorsan acıma bagla lpg yı.

izmirlie35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım vectra 2.0 otomatık lpg de ıst trafıgınde ufak gazlamalı 40 kurus yakıyor 1.2 olduguna bakma yıne 40-45 kurustan asagı yakmaz uzun yoldada 30 kurus yakar malum zaten benzın bır haylı pahalı. kardesım bırde atmosferık motor araca bınıyorsan bellı km de yapıyorsan acıma bagla lpg yı.
Lpf taktirsak ne olcak ki :) gaz olmuş 3.30 TL

davutoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bende 1.4 klasik otomatik var bu kış günlerinde 15 litre lpg tüketimi görüyorum şehir içinde.(istanbul)