Opel Calibra 2.5 V6 Cliff Edition Yakıt Tüketimi

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar adını verdiğim modelin yakıt tüketimi nasıldır sıralı sistem gaz takılsa ne kadar ekonomi sağlanır yardımcı olurmusunuz kullananlardan yardım bekliorum

Son düzenleme:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi tüm calibralarda o motor varmış ? benim bugüne kadar gördüğüm calibraların tümünde yok o v6 motor.. fakat sitede v6 motoru olan bir calibra sahibi var bence onunla bir özel mesaj a gir.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani demek istediğim seriye özel bi motor değil 2.5 V6 motor seçeneği calibralarda mevcut yani bu motora sahip calibralar var ülkemizde nadir de olsa , bu arada otomatik delisiyim calilerde sunulan otomatik şanzıman 4 ileri son hızda azalma , yakıtta artma durumu nasıl olur

Son düzenleme:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
V6 2.5 araba alıp (hele ki bu calibra ise) LPG taktırmanın mantığı nedir bir türlü anlayamıyorum.Bu konuda anlayışım acayip kıt...

calibra_ank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadasım oyle bı canavar alıp bıde lpg taktıracaksan hıc gırme derım bu ıse calıbra sevgı ıster nazık arabadır lpg ıle oldurursun o arabayı

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hazır lpglileride satılıkta o bakımdan sordum yoksa taktırmak niyetinde zaten değilim bulmuşum cevheri kendi ellerimle yakmak nietinde değilim zaten lpg sadece bir soruydu

salih akın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim v6 çok fazla yakmıyo tabi şehir içinde çok yüklenmezsen.daha önce 2.0 vardı o daha çok yakıyodu.tabi bakımlarını yaptırmakta önemli yakıt artışında.lpg ben taktırmadım,pek tavsiyede etmem