Opel buyuklere ozel teklif

Tahirkutuk

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim dostlar cevaplarınız için 🙋🏼‍♂️

• Beğen
Tepkiler: garbis

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Geçen yetkili servise uğramıştım. Bana bir tane gm logolu, bir tane de opel logolu hava filtresi verdiler. (İkisi de orjinal opel ürünü, biri psa öncesi, diğeri psa sonrası)

Gm logolu filtre yaklaşık diğerinin 3 katı ağırlıktaydı. Mazlemenin ağırlığıyla yaptığı filtrelemenin bir ilgisi olmayabilir tabi ki ama yeni orjinal ürünlere eski gm'ler kadar güven duyamıyorum nedense.

Bir de yine yetkili servis çalışanlarından aldığım bilgiye göre piyasada orjinal filtrelerin, orjinalinden çok zor ayırt edilebilen çakmaları da mevcutmuş.

Kime güveneceğimizi şaşırdık, daha da şaşıracağız gibi görünüyor. Geçen aldığım mann filtrelerin kutuları üzerinde tespit ettiğim farklılıklar da beni biraz işkillendirmişti.

Sahte üründe ana hedef orjinale benzetme çabası olacağından, sahte ürünün en iyisinden bile bir hayır gelmeyeceğini düşünüyorum.

Sahte ürünlerden korunmak adına artık filtron, wunder gibi yerli markaları kullanmayı düşünmeye başladım. Onların da sahteleri yoktur herhalde.

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Bu arada ekleme yapayım. Ben tm düşüneyim deyip kapattıktan sonra yetkili servis beni aradı 969 liraya düşürdüler fiyatı yağ GM, filtreler europear olarak. Yani demem o ki düşünen varsa servisten fiyat alsınlar. 1 gün bekleyin. İndirim yapabilirler müşteriye özel.

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben bugün fiyat aldım. 1800₺ GM yağ, Eurorepar filtre olacak şekilde. OPEL ÖZTEK ÇEKMEKÖY / İSTANBUL Bayii

Ozgur53

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben ilk defa GM harici Eurorepar marka fren balatası kullandım. 2500km oldu hiçbir şikayetim yok gayet iyi, şimdilik tavsiye ederim:)
Şuan 15.000km oldu hala tık yok maşallah diyelim.