opel balkan kamera şakası!

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöyle bir durum paylaşacağım Afl farlarım ile ilgili balkan oto servisine gittim servis müdüresiyle konuşurken farımda lekelenmeler olduğunu bunu ile ilgili değişim talep ettiğimi söyledeim bana oo bu bütün afl farlarada var dedi değişince ne olacak yine yapacak dedi bende olabilir benim garantim devam ediyor ve şu an bu olumsuzluğun düzeltilmesinin gerektiğini söyledim kadın bana yazık değilmi bu milli servet dedi 3,5 tane leke için 4 bin liralık far yazık değilme dedi. bende bizim verdiğimiz yunan parasımı baayan dedim ihtarname çektiğimi ve hiç bir  şekilde cevap dahi vermediklerini söyledim yasal süreç başlatacağımı söyledim ve kadın bana aynen şunu söyledi koskoca firma bunlarlamı uğraşacak bir siz değilsiniz milyonlarca kullanıcısı var.  Etrafıma bakındım kamera nerede dedim ne kamerası dedi yemezler kamera şakası bizimi buldunuz dedim ne zaman yayınlanacak diye sorunca ee sizde çok abartıyorsunuz dedi yanımda babam olduğu için fazla birşeyde diyemedim birde açmış laptopu facede takılıyor baaayan. konuşurken suratımıza 3 defa baktı.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel balkan kamera şakası!

Ağzını yüzünü dağıtmadan kalkman nekadar sakin bi insan olduğunu gösteriyor :)

Sanırım kadının işyerinde son günleri rakip firmaya transfer olacak

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sakin.  :) evet çok sakinimdir. Baaayan işte ne edecen? onu ileri karakol nöbetine göndereceğim.  :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baskan bu hafta gidip o kadini taşliyalim.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Baskan bu hafta gidip o kadini taşliyalim.

onu bunu taşlamak ile çözülmez bülent yazık günah tonla para veriyoruz muameleleri sende görüyorsun herkesin yakını tanıdığı olmayabilir bu firmada adalet herkese lazım. sessiz kaldıkça bunlar tepene çıkıyor ben bir daha araç almayı düşünmüyorum ama buraya üye olan insanlara bir faydamız dokunursa bu beni mutlu eder.

tff2525

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynı bunun gibi erzurumda var bi tane bayan .kilolu müşteriyi kaçırtmaya birebir ilaç.yazık erdemirlere

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende Balkandan aldım aracı satana kadar yağladılar balladılar sattıktan sonrada böyle yapıyorlar hee inş işim düşmez düşerse ki eger sizinkinide örnek gösterir gereken ilgiyi cingar la birlikte gerceklestırırım..Gecmıs olsun tekrar sınır bozucu ..

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Bende Balkandan aldım aracı satana kadar yağladılar balladılar sattıktan sonrada böyle yapıyorlar hee inş işim düşmez düşerse ki eger sizinkinide örnek gösterir gereken ilgiyi cingar la birlikte gerceklestırırım..Gecmıs olsun tekrar sınır bozucu ..

sağol kardeşim bunların ar damarı çatlamış bunlara verilebilecek en güzel ders boykot'dur onuda nasıl yapabiliriz bunu arkadaşlar ile konuşup bir yol çizmek lazım.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

DERSİMLİ link' Alıntı:
sağol kardeşim bunların ar damarı çatlamış bunlara verilebilecek en güzel ders boykot'dur onuda nasıl yapabiliriz bunu arkadaşlar ile konuşup bir yol çizmek lazım.

Abi kesınlıkle katılıyorum 15.000 e de hayattta götürmem oraya sağlamını bozarlar maazallah açalım bır baslık yazalım orayada gıtmesın kımse elbet duyulur buu benım düşüncem boylee