Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat/performans oranı çok başarılı bir araç ben stopların tasarımını sevmiyorum daha başarılı olabilirdi birde arkataraf çok yüksek tampon biraz daha aşağı doğru olsa süper olcak..

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Astra Sedan aracımıza alışmaya çalışıyoruz. Kafama takılan bir kaç soru var.

1. Hız sabitleyiciyi devreye soktuk ( 90 km/s ) uygun koşullar bitti ve devreden çıkardık. Daha sonra daha yüksek bir hızla giderken tekrar devreye soktuğumuzda hız otomatik olarak daha önceki kullanımda kaç km/s ile gidiyorsak o hıza düşürüyor. Hız sabitleyici devreye soktuğumuzda o anki hızı sabitlemez mi? Bu bir sorun mudur, ne yapmalıyız?

2. Motor soğukken 2. vitese zor giriyor. Bir müddet yol aldıktan sonra sorun kalkıyor ortadan. Bu şanzımanın bir özelliği mi?

3. çamurluk içlerini keçe veya benzeri bir maddeyle kaplatmak ( ses yalıtımı ve paslanmayı engellemek için ) yarar sağlar mı?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barış abi Hız sabitleme için sinyal kolunda 3 düğme var en arkadaki iptal için öndeki tuşlar alt üst. Alttaki en son sabitlenen hıza dönüyor üstteki anlık hızı sabitliyor yanlış hatırlamıyorsam. (Yada tam tersi olabilir :) )

3. Soruyu bende merak ediyorum ben daha çok görsel olarak düşünüyorum siyah kumaş gibi bir şey

Furkan Aksan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim arabam dizel acılıo tutamıyorum arabayı :D yanı cok iyi. benzinli olması konusuna gelince evet dizellerle arasında çok fark var oluyor çok ekonomik bagaj büyük Herşeyi süper.

2001 astra sedanım var 1.6 cd..Hala benzinli kullanıyorum..Çok seviyorum arabamı..Bende sendenim anlayacağın :)) Çoğu dizele kafa tutuyor diyebilirim.. :D

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra sedan hemde 1,7DTI :)
k9q1d.jpg

PİELSTICK PA4

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Astra ile 1800 km nin sonuna geldik. Şimdilik herşey gayet iyi gidiyor. Aracı hemen hemen öğrendik. Herşey iyi de Ön konsolumuzda piano black boya da olsaymış tadından yenmeyecekmiş.