Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .

myates27

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan genel sonuç itibariyle memnunum, bardaklık isyanı ile ilgili başlık açtım burada ilk uzun yolculuğumdan sonra, birde easytronic şanzıman rahatsızlığımı bir kenarda tutarsak memnunum, az yaskıyo bence, birde bulunduğu sınıfın sanırım iyisi bu. Buarada teşekkür ederim ilginize, aracınız 1.3 CDTI, korsasını kullanıyorum 2007'den beri, bazen hani tam beklenen an gelir, tetiğe basarsınız, sonuç yok tabi, herzaman değil, nadirende olsa fırlıyarak ilk kalkışı gerçekleştirmemeniz moralinizi bozmaz ise cok güzel araba, tespitleriniz bire bir doğru, kazasız belasız inşallah.

DarkMagic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçtan genel sonuç itibariyle memnunum, bardaklık isyanı ile ilgili başlık açtım burada ilk uzun yolculuğumdan sonra, birde easytronic şanzıman rahatsızlığımı bir kenarda tutarsak memnunum, az yaskıyo bence, birde bulunduğu sınıfın sanırım iyisi bu. Buarada teşekkür ederim ilginize, aracınız 1.3 CDTI, korsasını kullanıyorum 2007'den beri, bazen hani tam beklenen an gelir, tetiğe basarsınız, sonuç yok tabi, herzaman değil, nadirende olsa fırlıyarak ilk kalkışı gerçekleştirmemeniz moralinizi bozmaz ise cok güzel araba, tespitleriniz bire bir doğru, kazasız belasız inşallah.

Aynen öyle bardaklık sorunu evet küçük ama önemli bir detay bu kadar güzel yapılmış bir sedanda onu kaçırmaları üzücü eastronic şanzuman hakkında birşey diyemeyeceğim opelin yüzkarası olmuş artık:( sorun yaşayanları duyunca üzülüyorum ama bir o kadar memnun olan olmasıda benim için mutlu edici tabiki otomotik benim hiçbir zaman tercihim olmadı olmayacakda gözüküyor benim için debriyajsız araba eksik:) Aynen benim içinde öyle çok güzel belirtmişsiniz kalkışının süper olmamasıda nazarı olsun:D

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese selam, hasbel kader 01.02.2011 günü ikinci el, 28bin km'de 2008 astra/sedan/1.6/enjoy almak nasip oldu ve forumu baştan sona okuyarak anladım ki, aranıza girmek mutluluk olsa gerek. 1993 den beri opelciyim, 1994/vectra 2000 motorla başladım, sıfır almıştım, tadına doyamadığımdan hala opele devam, ama net olarak biliyorum ki; opelcilerin bu bağımlılığı opelin gerçekten kalitesinden değil, alışmak bazen sevmekten daha öte bişey, bizler alışmışız bırakamıyoruz bence, sırasıyla, 1999/astra, 1999Vectra CD otomatik şanzıman, 2008/Vectra 1.6 Comfort, 2000/Vectra CDX ve son olarak 2008/Astra Sedan 1.6 (enjoy)Easytronic Şanzıman aracı 3 gundur kullanıyorum, sırası geldikçe tecrübelerimi paylaşmak isterim, başka tecrübeleride almak isterim tabi, Bu hafta cuma günü bu araçla ilgili canımı sıkan yönlerini ilimiz opel bayisi sahibiyle paylaşmak istedim, kısa henüz birkaç olumsuzluk anlattıktan sonra sözümü kesere şöyle dedi, opel avrupa ve amerikada orta sınıf (vasat) bir marka olarak algılanırken bizde üst sınıf olarak algılanıyor, beklentiler yüksek olunca haliyle tamamı karşılanmıyor, buda insanlarda hayal kırıklığı yaratıyor dedi, ehh benim söyliyecek sözüm kalmadı tabi, buna rağmen vazgeçemiyeceğim bir marka, bu marka benim, diğerleri elin markası olarak hafıma kazınmış, hal böyle olunca bazen gayri ihtiyari şöyle mırıldanmalarım oluyor, elin ne çok seçenği var bizim malesef yok, bu marka içinde kendimi sıkışıp kalmış gibi hissediyorum bazen, mesela benim tam otomatik şanzıman isteklerime cevap veremiyor, aynı şeyi patronlarına söylediğimde, olurmu abi dedi, al insigna dizeli 160 HP, tam otomatik, başka deyince, başka yok dedi, gülermisin ağlarmısın, Easytronic Şanzıman'mı, 3 gündür kullanıyorum, daha önce bilmiyordum, otomatikle asla kıyaslanamaz bile. şimdilik bu kadar, kısacası bazen cok mutsuz oluyorum, opel'den ceketimi alıp gidemiyorumda, öylece sürdürüyorum işte :)
hoşgeldiniz tecrübeli opelcilere ihtiyacımız var

honestman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen öyle bardaklık sorunu evet küçük ama önemli bir detay bu kadar güzel yapılmış bir sedanda onu kaçırmaları üzücü eastronic şanzuman hakkında birşey diyemeyeceğim opelin yüzkarası olmuş artık:( sorun yaşayanları duyunca üzülüyorum ama bir o kadar memnun olan olmasıda benim için mutlu edici tabiki otomotik benim hiçbir zaman tercihim olmadı olmayacakda gözüküyor benim için debriyajsız araba eksik:) Aynen benim içinde öyle çok güzel belirtmişsiniz kalkışının süper olmamasıda nazarı olsun:D
+++++++1000:good: