opel astra sedan enjoy elagance 1.6 easytronic 2009

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler slm,2009 1.6 easytronic sahipleri abiler arkadaşlar arabanızdan memnunmusunuz?ben dün ve bugun ilk defa tek kullandım 1900 kmde şuan 1 ve 2.viteste bastım dipgaz performansı gayet iyi geldi bana 1 ve 2. viteste dizel araba gibi torkunu belli edio 3 de basmadım aracı 6 ocakta teslim aldık.bu araçlarda yeni yazılımmı var?bi ara forumda öle bişeler yazıodu serviste yüklüolarmış die bizim araçlarda fabrikadan mı böyle çıkıo yoksa yeni yazılım yükletince daha iyimi gidio araç?fabrika verisi 12.7 yazıo ama bana hiç öle gelmedi,vectra 2.0 otomatik viteste vardı bizde ondan daha iyi gidio gibi geldi bana ara hızlanmalar kalkış direksiyondaki tork tepkisi fln 100 e kadar fln bastım en fazla 0-100 ü bana 11 sn gibi geldi yarım depo benzin vardı bende 60 kiloyum,vectra 4 ileriydi bu 5 ileri şanzımanda kısa vectraya göre ondanmı acaba bu kadar atak?

BiRiL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Hayırlı olsun.
Km 1900 lere gelmiş aracı yinede fazla zorlamayın Aracın torku yüksek seninde bahsettiğin gibi çok seri tepkiler veriyor viteslere.easytronic şanzıman kullanıyorsun benimki manuel easytronic bilemem ama benimki iyi tepki veriyor her vitese :)

Sedan kasa olması ilk bakışta serilik ve yol tepkilerinin ağır kalacağı izlenimi versede 115hp ile sanırım dizeline oranla bunun hissini kaybettirmişler. Versiyon konusunda bir bilgim yok bende merak ediyorum o konuyu yeni yazılım 2008 sonlarında çıktığına göre bu araçlarada yüklemişlerdir.

Son düzenleme:

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ve 2 viteste biraz gazı yedirerek bastığımda araç acayip tepki verio ve 0-100 ünün 12.7 olduğunu zannetmiorum en fazla 11 dir bence