Opel Astra Sedan 1.6 Edition Yada 1.4 T sport Arasinda kaldım

Ysagir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar .

Foruma yeni üye oldum.Dolaştım benim konuma benzer birşey bulamadim.Gözümden kaçmışta olabilir varsa kusura bakmayin.

Opel astra sedan alma arefesindeyim,fakat kararımı tam olarak veremedim.1.6 115 hb edition mu yoksa 1.4 140 hb otomatik sportmu.

Raporlu alicam arada fiyat farkı da var.ben işimden dolayı çok fazla kullanmicam hafta sonları yada akşamları nadiren bir yerlere giderim ancak.İlk arabam olacak.Aldıktan sonra otomatik alayım kafam rahat etsin diyorum.sonra zaten fazla kullanmicam 1.6 alayım diyorum.Tam karar vermişken 1.6 ya sonra acaba keşke dermiyim kafam karışık açıkçası.Sizlerden görüş ve öneri bekliyorum iyi günler.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra Sedan 1.6 Edition Yada 1.4 T sport Arasinda kaldım

sport daha donanımlı ve 1.4T motor tam kıvamında ,1.6 ise yaktığı kadar gitmeyen bir motor.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Çok fiyat farki yoksa turbo alin bence akliniz kalmasin. Bende 1.6 115 hp var. Ben de performans aramadigim ve butcem olmadigi için onu tercih ettim. Peki 1.3 CDTİ 95 hp dusunmediniz mi? Arada fiyat farki ne kadar turboyla

01engin33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba, sonradan bence keşke dersiniz 1.6 alırsanız.Ben sport kullanıcısıyım keşke cosmo otomatik alsaydım diyorum.Tabi imkanlar önemli çok fark olmayacaksa kesinlikle sport alın derim.

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

Bir sport kullanicisi olarak kesinlikle sport ama cosmoya butceniz elveriyorsa hic tereddutsiz afl icin bile cosmo alinir :)

Ysagir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

cihan seker link' Alıntı:
Çok fiyat farki yoksa turbo alin bence akliniz kalmasin. Bende 1.6 115 hp var. Ben de performans aramadigim ve butcem olmadigi için onu tercih ettim. Peki 1.3 CDTİ 95 hp dusunmediniz mi? Arada fiyat farki ne kadar turboyla

7 Bin lira oynuyor 1.3 CDTİ ile 1.4 T arasında.Şöyle söyleyeyim Raporlu olarak 1.6 edition 34.500 e geliyor.1.4 T otomatik sport 43.500 e geliyor arada 9 bin gibi bir fark var 40 bin bütçem var zorlayarak sport alabilirimde işte aradaki farki ödemeye değermi buda var.

muglasemih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de 1.6 var. Bazen keşke turbolu alsaydım diyorum. Ama bunu kalkışlarda ve upuzun rampalarda soyluyorum

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt: Ynt: Ynt:

Ysagir link' Alıntı:
7 Bin lira oynuyor 1.3 CDTİ ile 1.4 T arasında.Şöyle söyleyeyim Raporlu olarak 1.6 edition 34.500 e geliyor.1.4 T otomatik sport 43.500 e geliyor arada 9 bin gibi bir fark var 40 bin bütçem var zorlayarak sport alabilirimde işte aradaki farki ödemeye değermi buda var.
Peki manüel sanziman düşünmez misiniz hocam? 1.6 editionda bile geçişler iyi. Turbo sport manüel alabilirsiniz bence.sanirim o zaman fiyatda düşer. Dizelde de baya bir fark varmis. O kadar olacagini dusunmemistim.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Esas sorunuza cevap yazmayi unutmusum. Araci hangi amaçla alacaginiz önemli. Benim gibi performanstan ziyade güven konfor saglamlik olsun; ben zaten çok devirli kullanmam diyorsaniz 1.6 atmosferik sorun cikarmaz ama raporlu araba alacak olsaydim ben şahsen sinirlarimi sonuna kadar zorlardim. Sonuçta akliniz kalabilir daha sonra. Ben 1 ay önce 1.6 edition sedani 49.500 aldim normal şartlarda. Siz raporla turboyu nerdeyse 40000 civarinda alacaksiniz. Bence iyi düşünün hocam.

Ysagir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

cihan seker link' Alıntı:
Esas sorunuza cevap yazmayi unutmusum. Araci hangi amaçla alacaginiz önemli. Benim gibi performanstan ziyade güven konfor saglamlik olsun; ben zaten çok devirli kullanmam diyorsaniz 1.6 atmosferik sorun cikarmaz ama raporlu araba alacak olsaydim ben şahsen sinirlarimi sonuna kadar zorlardim. Sonuçta akliniz kalabilir daha sonra. Ben 1 ay önce 1.6 edition sedani 49.500 aldim normal şartlarda. Siz raporla turboyu nerdeyse 40000 civarinda alacaksiniz. Bence iyi düşünün hocam.

Haklısınız hocam 1.4 T en mantiklisi sınırları zorlayacaz artik bi aksi durum çıkmaz ise Alayım bu aracı çok teşşekürler ilginiz ve bilgilendirmeniz için Ha birde Lpg olayı nasil takılıyormu lpg sorun falan cikarir diyorlar ama ne kadar doğru bilgim yok bu konuda.