opel astra - Opel için en uygun lpg markası

hcalik20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG devri bitmiştir arkadaşım artık zengin yakıtı olmuştur. Git CNG taktır. 1lira 10 krş litresi ve yakında evde bile kendin doldurabilirsin. Burada doğalgaz yeni geliyor yaygınlaşsın bende geçecem.

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG devri bitmiştir arkadaşım artık zengin yakıtı olmuştur. Git CNG taktır. 1lira 10 krş litresi ve yakında evde bile kendin doldurabilirsin. Burada doğalgaz yeni geliyor yaygınlaşsın bende geçecem.

sevgili hcalik

bu sanırım 2. defadır senin cng ile ilgili bir mesajını görüyorum. sanki büyük illerde böyle sürüsüne bereket bu dönüşüm üzerine bir tesis varda ben göremiyorum gibi bir ruh haline kapıldım sayende :) konuyu biraz açarsan sanırım güzel olacak belli ki hasretini çekiyorsun bu hede nin. bu arada doğalgaz dolum istasyonlarından bahsedeceksin yamulmuyorsam ama ankara da gün içinde az kilometre yapmam ki benim gözüme hiç bir doğalgaz dolum tesisi ilişmedi. ha evde dolum nası olur onun teknolojisini düşünmeden önce işin iş güvenliği tarafı vardır ki mühendislikte bu konu gayet önemsenir. yani evde dolumu geçelim dilersen şimdilik. ama bu konu hakkında bildiklerini paylaşmandan mutluluk duyarız.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel için en uygun lpg markası hangisi? bir çok kişi brc diyo, doğrumudur acaba?

bende astra 2001 var ve benzinde km de 240 civarı yakıyo, lpg taktırsam ne kadar tasarruf ederim ortalama?teşekkürler

Lavatodan şaşmamalısın lavato tecrübeli marka yeni çıkanlardan taktırma.

kursadaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chatin kime yaptırdın ankaradaysa adresini ismini alabilir miyim teşekkürler

serpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir yıldan beri atiker kullanıyorum yaklaşık 15 000 km yaptım gerek teknik gerekse performans olarak hiç bir sorun yaşamadım.şu an km de ortalama 13 ykrş yakıyor. arkadaşların da bahsettiği gibi montaj işi ehil kişiler tarafından yapılırsa sorun yaşamazsın. niçin brc ye 400-500 ytl fazla veresin. şu ana kadar kendi parasını çıkardı, bundan sonra ki ler cebime kar. hem de doğa ya...

serpen
balıkesir-kütahya