Opel Astra Nürburgring Edition

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan , senin arabanın jantları Engin gsı ile aynımı ben dün NTV haberlerde gördüm Engin sandım bi gsı vardı karşı şeridinde beyaz bi reno 11 çukura düştü yamur birikmiş bir yolda o sen olabilirmisin.

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakan , senin arabanın jantları Engin gsı ile aynımı ben dün NTV haberlerde gördüm Engin sandım bi gsı vardı karşı şeridinde beyaz bi reno 11 çukura düştü yamur birikmiş bir yolda o sen olabilirmisin.

Bölge neresi ki Metin ?
Ben dün 19:00 ile 20:10 arası Hadımköy TEM Otoyolu üzerinden,Havalimanı kavşağından ayrılarak E-5 Bahçelievler i kullandım.

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ntv gece haberlerinde anlatıyordu yer neresi bilmiyorum istanbulda alt yapı çalışmaları yüzünden açılan çukurlara araçlar düşüyor diye bir haberdi çamurlu sulu bir yol vardı orda gördüm astra ile karşı yönden gelen beyaz flash tam aynı hizaya geldiler flash çukura düştü kamerada o anı çekmiş .
astra tek kapı siyah kurşini gibi bir renkti jantlara baktım Engin in jantlardan idi ama o bir kaç gündür araba ile çıkmıyormuş senin jantları görünce acaba senmiydin dedim.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opc style pek bi fark göremedim yaaa.ama damalı ile karbon yan ayna kaplaması çok yakışmış...

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel,Astra H Nürburgring Editon ı 01 - 09.12.2007 Tarihinde düzenlenecek olan Essen Motor Show da,tüketicisinin beğenisine sunacağını açıkladı.

arek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok yakısıklı olmus bence