Opel Astra Küllük Boşluğu

Cyber_Nuri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar opel astra classic aracım var küllüğe sürekli bozuk para atardım geçen hafta küllüğün altındaki boşluktan 1 lira düştü.Bu akşamda 2 lira daha düşürdüm.Bu bozuk paralar vites kutusunun içine gider mi ?
Bu konuda bilgisi olan benimle paylaşabilir mi ?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanmam ki gitsin... hatta mümkün bile değil. Bana göre...

Cyber_Nuri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı daha yeni aldığım içinde biraz telaşlanıyorum açıkçası araba daha 350 km'de servisi arayıp sorsam adamlar dalga geçer diyede soramıyorum

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yok ya gitmez bir yere kalmıştır kıyı da köşe de o kadar paranın içeri düşeceği bir delik olsa var ya şanzuman içinde ne arar isen çıkar... dert etme ;)

marmarali83

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunu alışkanlık haline getirebilirseniz bikaç sene içinde bir araba parası daha birikir. Endişe duymaktan ziyade harcıyamıyacağınız bir yere düştüğünde sevinmelisiniz :)
Şaka bir yana düşen paralar herhangi bir arızaya sebep olmaz diye düşünüyorum. Vites kolunun altındaki mekanizma öyle para girecek gibi birsey değil ordaki para zamanla plastik aksama çarparak tıkırtı yapar başkada birsey olmaz.
Aracınız yeni olduğundan ses geldiği zaman servise gider arabadan ses geliyor bi bakındersin. SSöküp paraları çıkarırlar. Sadece paralar düştü cikartabilirmisiniz dersen bide onun için işçilik alırlar. Periyodik bakimlarda hallettirirsiniz.

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel harbiden masraflı araba birader ya :D baksana nası para yiyor namıssız daha da erken başlamış ben bunu 10 yaşında düşünemiyorum anöööööö :D:D:D adamın ocağını söndürür ocağınııııııııı lelelelele :D:D:D

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen bende temizlik yaparken koltukların kıyısından köşesinden bi sürü para buldum :) bu opel hakikaten çok yiyor parayı :) arkadaşın sorusuna gelince de korkma hiç bir şey olmaz dursun orada arabanın nazarlığı olsun, eskiden millet yeni araba alınca arabanın orasına burasına şeker sokuştururdu nazar değmesin diye :) seninki de o hesap olmuş :) yalnız arkadaşların dediği gibi ses yapabilir onun içinde bakıma gittiğinde söyle servise çıkarsınlar yalnız ses geliyor diye söyle yoksa boşu boşuna sökme takma parası verirsin para düşürdüm falan deme :)

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende silecek suyunu tamamlamak için büyük şaşal kapağını çamurluk üzerine bıraktım ordan kay sen iç tarafa düş. Gitti bi yerde takıldı. Baktım baktım bulamadım. Yolda kendiliğinden düşer heralde.:D

Tapatalk

enermax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski arkadan itişli arabalardaydı vites kolunun altında vites kutusu olması. Bunlarda vites kutusu önde motorun yanında, sadece vites kolunun altından uzunca bir kol uzanıyor ileriye kutuya doğru. bişey olmaz yani.