Opel Astra J Sport için Multimedya Önerileri?

Bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
4GB RAM 64GB ROM:

XY SC9853I-IA8 çekirdek1.872GHz Android 10.0 sistemi

Radyo + Bluetooth +DSP+ GPS +WIFI/4G lte ağı + CARPLAY

Çinden sipariş verdim, montaj için nereye yaptırdınız, istanbuldaysanız bilgi verebilir misiniz ?
Hangi kargo ile gönderecek satıcı? Ben kargo dahil 1725 TL'ye sipariş vermiştim. Türkiye'ye geldi. Vergi ve gümrükleme dahil 2400 ödeme çıktı. Almadım. Şimdiki aklım olsa onu almaz, Türkiye'den marka bir multimedya + çerçeve alırdım.

Bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak ne kadara geldi vergi vs masraf yüklü çıkma ihtimali olabilir mi?
Bu saatten sonra aliexpressten multimedya alınmaz bence.

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
DHL ile gelecek toplamda bana 366$ oldu. O vergilendirme detayını öğrendim. Ortalama fiyatı kargo dahil 3055tlye mal olacak. Vergilendirmeyi satın almayı yaptığım firmanın müşteri temsilcisiyle iletişime geçerek. Shipping invoice, gümrükleme faturasının tutarı 55$ olarak yazdılar, Tahmini olarak 100-150tl bir vergi ödeyeceğim :)Normal şartlarda alcağım ekranın fiyatı kadar vergilendirme çıkıyordu. Çok araştırdım iyi bişey olsun kullanışlı olsun istedim eş değerleri Türkiye'de 2700-2900tl arası ki oda 2 gb ram 32gb hafızası var, ayrıca Carplay özelliği ona uygun cihaz bulamadım.

Aliexpress bana sorarsanız Türkiye'de bulunan birçok siteden daha güvenilir, Toplamda yaklaşık 10-12 tane siparişim oldu, bunlardan 1-2 tanesinde yanlış özellikli ürün seçtim, iptalini yaptım tutar 10-14 gün içinde iade yapıldı. Onun dışında şuanki sistemde puanına göre iyi bir satıcıdan alırsanız, anında sizinle iletişime geçiyorlar. Ayrıca bazı durumlarda, kargonuz 10 gündede gelebiliyor. 40 gündede gelebiliyor. Mevcut durum ve gümrükleme işlemleri bazen uzayabiliyor.Aklınızda bulunsun bu tarz ürünlerde sipariş verirken satıcıyla mutlaka iletişime geçin, ve shipping invoice kısmında mutlaka yardım isteyin yoksa aldığınız ürün kadar vergide ödeyebilirsiniz.
Garanti kısmında da şöyle 1 yıl teknik destek ve parça garantisi veriyorlar,örnek veriyorum bir parçası problem çıkardı, Size aynı şekilde ilgili satıcı tarafından yedek parçası gönderiliyor.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Bu tarz ürünlerde satan bir sürü satıcı var önemli olan ürünü almadan satıcı sizin sorularınızı cevaplıyorsa , ürünle ilgili bilgileri veriyorsa, zaten ürün elinize geçene kadar iade hakkına sahipsiniz. Emin olun hepsiburada.com 'dan daha iyi iade hizmeti veriyorlar :D

Adsiz22a3d4831f1faaa0.png

1597902187156.png

ulaşmak için link bırakıyorum..

• Beğen
Tepkiler: Murat ve Mtunc

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bu arada dolardan dolayı ürünün kargolanması ve fiyatında 100-200tl benim aldığım fiyatla şuanki arasında fiyat farklı olmuşmuş malüm dolar artışta sürekli...

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Detaylı açıklamayı yaptım, umarım iyi bilgilendirmişimdir. söylediğim gibi önemli olan satıcıyla iletişime geçerek shipping invoice tutarını düşük yazdırmanız, bazı satıcılar bunu zaten yapıyor. Sadece bizim ülkemizde değil, diğer ülkelerde de gümrükleme vs. vs. bazı vergiler olduğu için onlar zaten konuyu biliyor. :D:D

Bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
  • Haha
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
:
Benim ocağımı söndürenler bunlar işte 🙂 bu satıcıdan almıştım tesla ekranı.
Hocam bazılarının yorumları vs. satışları iyi olur. Bende benim küçük kızıma odasında uyandığında duymuyoruz diye kamera alayım dedim YI marka dünya çapında iyi bir marka dedik, sipariş verdik 2 ay sipariş çinde gümrükleme bekledi. Sonunda ben dedim ürün gelecek herhalde, derken satıcı iptal etti. O yüzden dediğimin arkasındayım, mutlaka iletişime geçin ve türkçe de yazsanız site otomatik kendi dillerine çeviriyor, ona göre cevap veriyolar. :D iletişim kurmak önemli. Bakalım 15-20 gün içinde ulaşacak bende tecrübemi konuya taşıyarak sizinle paylaşırım.

Bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
:

Hocam bazılarının yorumları vs. satışları iyi olur. Bende benim küçük kızıma odasında uyandığında duymuyoruz diye kamera alayım dedim YI marka dünya çapında iyi bir marka dedik, sipariş verdik 2 ay sipariş çinde gümrükleme bekledi. Sonunda ben dedim ürün gelecek herhalde, derken satıcı iptal etti. O yüzden dediğimin arkasındayım, mutlaka iletişime geçin ve türkçe de yazsanız site otomatik kendi dillerine çeviriyor, ona göre cevap veriyolar. :D iletişim kurmak önemli. Bakalım 15-20 gün içinde ulaşacak bende tecrübemi konuya taşıyarak sizinle paylaşırım.
Hocam dilden yana sıkıntı yok. Satıcıyla 2 ay yazıştık. Adam vergini öde ürünü al ben sana gönderdim diyor. E haklı da. Onu bağlayan bir şey yok. Ben satın aldım o da gönderdi. Sonrası çok fantastik 🙂

• Beğen
Tepkiler: OKANCAANNN

OKANCAANNN

Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Doğru valla demek ki bana satan insaflı çıktı :ROFLMAO: diyelim o zaman

• Beğen
Tepkiler: Bozkurt