Opel astra j kasa arabama tesla ekran taktım airbag arızası verdi

Lanü

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Opel astra j kasa arabama tesla monitör taktım bi süre sonra airbag arızası verdi araçı çalıştırırken lamba yanıyor arıza veriyor bi süre sonra kendi kendine sönüyor sonra tekrar çalıştırınca hata veriyor cihaza bağlayıp baktılar sağ ön yolcu airbag kapalı hatası veriyor İngilizce ama kimse anlamadı. Bütün koltuk altı söketlerine de baktılar sorun yok. Lütfen bu konuda bilgisi olan yardımcı olsun

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opel astra j kasa arabama tesla monitör taktım bi süre sonra airbag arızası verdi araçı çalıştırırken lamba yanıyor arıza veriyor bi süre sonra kendi kendine sönüyor sonra tekrar çalıştırınca hata veriyor cihaza bağlayıp baktılar sağ ön yolcu airbag kapalı hatası veriyor İngilizce ama kimse anlamadı. Bütün koltuk altı söketlerine de baktılar sorun yok. Lütfen bu konuda bilgisi olan yardımcı olsun
Maalesef sonradan takılan ve orijinal olmayan eklentiler sonrası böyle olaylar yaşanabiliyor.. Ekran montajı sırasında soketlerden birinde hasar durumu olabilir...

butterfly_effect_53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değil merdivenaltı, piyasada markayım diye reklamları yapılan oto elektronik mağazalarının montajlarında bile felaket işler yapılıyor.
Karman çorman, kablolar İtalyan spagettileri gibi üstün körü, bağlantılar elektrik bantlarıyla birbirine dolanmış, oraya buraya akıllı vidalar çakılmış halde.
Buna yetkili servisler de dahil.
Asıl işçilik ekranın önünde değil, o ekranın, konsolun arkasında belli oluyor.

İsterse 1. kalite ürün olsun, montaj kötü olduktan sonra sonuç istenileni vermiyor.

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Makyajsız kasalarda bazı tesla ekranlar bu hatayı veriyor. Sorun airbag kablolarında değil. Airbag ışığı soketinde. Aynısı başıma geldi ordan biliyorum

Lanü

Kayıtlı Kullanıcı
65-Van
Siteyi ziyaret et
Makyajsız kasalarda bazı tesla ekranlar bu hatayı veriyor. Sorun airbag kablolarında değil. Airbag ışığı soketinde. Aynısı başıma geldi ordan biliyorum
Çözümü ne peki çözebildiniz mi?

Mtunc

VIP Üye
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Çözümü ne peki çözebildiniz mi?
Konsoldaki airbag ışıklarının olduğu paneli söküp tesla ekrandaki sokete paralel bağlıyorsunuz. O panelide içeride kalacak şekilde saklıyorsunuz. Başka çözümü yok.