Opel Astra J Hakkında

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Astra J Hakkında

Hemde ne zor :) . Bende öyle umuyorum çünkü kesin bir dille ayın sonu dedi. Araça öyle boya koruma falan düşünmüyorum . Plaka işi çok mu uzun sürer bide ona beklemeyelim

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün tabularımı yıkarak yine yetkili kişiyi aradım ancak şuanda geminin ismini göremiyorum bi kaç güne sizi arayıp bilgilendiririm dedi. Peki gemide yüklenip bu aracın yolda oldugu bilgisini görüpte ismini söylememesi hafif bi endişe yarattı bende.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

Lastocean link' Alıntı:
Bugün tabularımı yıkarak yine yetkili kişiyi aradım ancak şuanda geminin ismini göremiyorum bi kaç güne sizi arayıp bilgilendiririm dedi. Peki gemide yüklenip bu aracın yolda oldugu bilgisini görüpte ismini söylememesi hafif bi endişe yarattı bende.
eğer yüklendi ise görmemesi imkansız navlun bilgisi hemen firmaya gönderilir ve işlenir.

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynen şöyle düşündüm belki araç gemiye yüklendi ama henüz hareket etmedi bana da mantıksız geldi umarım yani inşallah kuruntu çıkar düşündüklerim

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle  welllcommee bence satış temsilcisine sorabildiğin kadar soru sor çünkü aracı sattıktan sonra opel çalışanları hepsini söylemiyorum ama geneli pek suratına bakmaz insanın temsilciler ile geçirebileceğin en güzel dönemdesin.  :)

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şuanlık ses seda yok arkadaslar. Nerde, ne zaman gelecek insan meraktan çatlıyor valla. Günlerde geçmiyo ki :)

Lastocean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Grande mediterrenao isimli gemiymiş o da 18 inde demir atmış izmire , geminin ismini söylediler demin. Nelerle ugrasıyoruz ya :)

pureblood

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende 2013 model edition astarımın rengi beyaz olsun diye 2 ay bekledim :) hele o son günüm anlatılmaz yaşanır :)

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Vay anasını adam arabasini beklerken butun stresi bizim uyelere yasatmis sonra basmis gitmis :-D