opel astra j hakkinda yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapilardan ses gelmiyor orada hoparlör yok sanirim. bir kac yere sordum kablo olabilir ama dediler oraya kadar. sizce ilk kez yapcak biri arka kapilari rahat acip hoparlör takabilir mi? yoksa hic bulasmayim mi?

ZeMHeRi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka kapilardan ses gelmiyor orada hoparlör yok sanirim. bir kac yere sordum kablo olabilir ama dediler oraya kadar. sizce ilk kez yapcak biri arka kapilari rahat acip hoparlör takabilir mi? yoksa hic bulasmayim mi?

eliniz yatkın değilse bulaşmayın hiç..elektrikçi ucuza yapar bu işi..

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gec gördüm cevabi :(

100€ istiyorlar sadece hoparloru takmak icin. kablo eger geliyorsa cok para bence.

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
gec gördüm cevabi :(

100€ istiyorlar sadece hoparloru takmak icin. kablo eger geliyorsa cok para bence.

O parayı bana versinler arabayı komple sökerim :D

Aynı çapta hoparlör bulunacak. Yuvaya oturtulacak. Boşluk kalırsa bir milyonculardaki kapı süngerleriyle çevrelenecek. Soket vardır. Kablosu sıyrılıp ek yapılacak. Eski G kasa bomboş Astra'mda bile hoparlör vardı.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Söküp takmaya eliniz yatkınsa yaparsınız eğer eliniz yatkın değilse hiç uğraşmayın 100 TL'den kaçayım derken daha fazla masraf çıkmasın size.

Ayrıca 100 TL de neymiş öyle altın uçlu tornivida ilemi sökecekleröiş kapıları. Başka yerleride araştırın.

Hoparlörü sakın direk kapıya monte etmeyin illa araya kasnak koydurun yoksa müzikden çok zırıltı dinlersiniz.

2013 modele kadar kapılarda kablo çekili geliyordu 2013 den sonra orta direğe kadar kablo geliyor. Orta direkten kapıya kablo çekmek gerekiyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Söküp takmaya eliniz yatkınsa yaparsınız eğer eliniz yatkın değilse hiç uğraşmayın 100 TL'den kaçayım derken daha fazla masraf çıkmasın size.

Ayrıca 100 TL de neymiş öyle altın uçlu tornivida ilemi sökecekleröiş kapıları. Başka yerleride araştırın.

Hoparlörü sakın direk kapıya monte etmeyin illa araya kasnak koydurun yoksa müzikden çok zırıltı dinlersiniz.

2013 modele kadar kapılarda kablo çekili geliyordu 2013 den sonra orta direğe kadar kablo geliyor. Orta direkten kapıya kablo çekmek gerekiyor

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaş Almanya'da yaşıyor ve yanlış demediyse 100€ yazmış. Bizim ustalar yine insaflı. 100 Euro nedir arkadaş :sopa:

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet ben almanya'dayim. hoparlorle beraber 250€ istiyorlar. alman forumunda da herkes cok buldu. sordugum yerlerde hep türk yeri hata bizde iste adamlara gidip soruyoruz bizden diye.

2011 model benim araba , bi deniycem oldugu kadar artik.

hangi hoparlörü alip takmali peki. ses konusunda kalite arayan biri degilim ses gelsin yeter diye dusunuyorum. tessekurler cevaplariniz icin.

Son düzenleme:

ziya09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırmayı düşünüyorum internette 250 tl civarında mid takımları var arka kapılara 13 cm likmi yoksa 16 cm likmi uyumlu bilen varsa yazsın lütfen

astra_j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende taktırmayı düşünüyorum internette 250 tl civarında mid takımları var arka kapılara 13 cm likmi yoksa 16 cm likmi uyumlu bilen varsa yazsın lütfen

pahali degilmi o fiyat amazonda 30€'a fln buldum ben. senin arabada mi asta j sports touerer

ziya09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım astra edition plus 1.6 normal 13 16 cmlik hoperlorler ucuz mid takımları kalitesine göre biraz pahalı 150 yede var 500 ede var.Daha temiz bas tiz sesi istiyosan bunlardan alacaksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...