Opel Astra J Ecoflex Su soğutucu sorunu...

mcff

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar selamlar,

2011 model (Aralık 2010) aracımda aldığımdan beridir devam eden sorunu sizinle paylaşmak istiyorum.

aracım 105bin km de su an

rutin bakımlarda her gidisimde Su soğutucu az soğutucu koyun uyarısı veriyor. demelerime ragmen bugune kadar depo birkez değişmiş durumda.

en son opelden bana gelen anket ile sorunu sikayet etmeme ragmen en son bakımda aynı sekilde yine goturdum. bu sefer de servis bana içine yag karısmıs, bu problem diger problemden farklı bir problem, ya motor üst kapak contası problemli yada egr valfi problemli uyarısı aldım.

su anda aracım garanti kapsamı dısında ve bu işlemi 7. rutin servise goturusum en azından 4-5kez dile getirdim ve hala cozulmedi.

herhangi bir yargı surecine girmem gerekir mi? cunku egr valfi oyle ucuz birsey degilmiş denilene gore...

Saygılarımla
Gokhan

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Klasik servis sorunu işte siz sorun var dersiniz servis yooo gayet normal aracınız der en basitinden benim araç 8 aylık henüz garantiside var olmasına rağmen frenlerden vik vik ses geliyor servise gittim normal diyip gönderdiler belkide garantiden birşeylerin değişmesi lazımdı

Bu arada iyi KM yapmışsınız 2 senede , araç hiç susmadı sanırım :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egr valfiyle felan nası ilişkisi var ya,ciiden varsa biri bana söylesin yani ;) Bizde astra H var,aynı sorun vardı soğ.sıv.du uyarısı veriyodu,su deposunun altında müşür var o değişti sorun halloldu.Depo değişmedi ;) Aracınızın suyuna sizde baktınızmı yağ karışmış mı?

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakımlarını muntazam yaptırdınız ise burda hak arayabilirisiniz...yapılaca olan işlemde parça parası onlardan işçilik sizden olmak ile sorunu halletmeleri gerek.Kulanz diye geçer.ardında durursanız şansınız yüksek....ilginç asta h da olan su seviyesi uyarı sorunun J lerde devam etmesi