Opel astra j drl (gündüz farı)

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar benim aracımdaki DRL sarı renkte ve ben bunu beyaz yapmak istiyorum ama malum arıza uyarısı veriyor, aranızda beyaza çeviren varsa bana yardımcı olan olursa sevinirim

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İnternette malum satış sitelerinde beyaz olarak led satıldığını gördüm. arıza lambasının yanmadığını söylüyorlar bence onlardan alıp kullanabilirsiniz. beyaz ledler 60 tl gibi bir fiyatı vardı.

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dx.com a bakın ;)

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar buralardaki ürünleri biliyorum ben de acaba kullanan var mı diye araştırıyorum sorun orada ;)

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Konuyu genel olarak DRL ampul olarak açsaydınız bence ilgilenen daha çok olurdu.
DRL ampul kullanmıyorum, plaka ampullerimi led olarak değiştirdim geçen gün şu can-bus lı arıza ışığı yakmayan ledlerden aldım. Regülesi olmayan ledler arıza vermeye neden olmuştu. Mantık aynı.
Eğer ki ampul üzerinde regüle var ise alıp kullanabilirsiniz. Konuları aratırsanız beyaz değil de sarı renk DRL yapan araçlar var.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu genel olarak DRL ampul olarak açsaydınız bence ilgilenen daha çok olurdu.
DRL ampul kullanmıyorum, plaka ampullerimi led olarak değiştirdim geçen gün şu can-bus lı arıza ışığı yakmayan ledlerden aldım. Regülesi olmayan ledler arıza vermeye neden olmuştu. Mantık aynı.
Eğer ki ampul üzerinde regüle var ise alıp kullanabilirsiniz. Konuları aratırsanız beyaz değil de sarı renk DRL yapan araçlar var.

teşekkürler bendekilerin orjinali sarı renkte ama ben beyaz yapmak istiyorum regüle olmadan kullanan var diye biliyorum ben ama ulaşamadım bi türlü :S

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bendekilerin orjinali sarı renkte ama ben beyaz yapmak istiyorum regüle olmadan kullanan var diye biliyorum ben ama ulaşamadım bi türlü :S

Benim bildiğim, arıza lambası yakmaz denilen ampuller de sıkıntı olmuyor. Nitekim benim aldığım led ampuller de de o ibare mevcut.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim, arıza lambası yakmaz denilen ampuller de sıkıntı olmuyor. Nitekim benim aldığım led ampuller de de o ibare mevcut.

senin aldığın ledlerin markası ne?