Opel Astra j 1.4 turbo Zavoli Bora S32 kiti

majesteleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba geçen hafta bende opel ailesine katıldım araçım opel. Astra 2014 model 1.4 turbo araçım 23 binde 10 km önce aldığım sahibi zavoli bora s32 kiti taktırmış merak ettiğim konu bu kit bu araça uygunmu bir sorun çıkarırmı değiştirmem gerekirmi. 1 kez arıza ışığı yandı araçı park ettim 1 saat sonra çalıştırdığimda sönmüştü lpg ustasına gittim anlık ateşlemeden olamuştur dedi başına böyle bişe gelen oldumu?

majesteleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zavolinin bora s32 kittinin 1.4 turbo motora uygun olup olmadığını bilen arkadaş yokmu yada arabasında takılı olan

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kit araca uyumlu mu diye bir konu olamaz.
kitleri araca göre yapmıyorlar. yapılan kitlerin belirli modelleri araçlardaki belli bir güce kadar destekler.
astra 1.4 t araçlarda 140 hp yazılımlıysa 170 hp güç üreten motora sahip.
üzerindeki kit büyük ihtimalle yeterli gücü sağlıyordur. ancak ayarlarınızın önemi büyük. motorlarda artık magnezyum alaşımlı subap kullanılıyor buda lpg'de düzgün bir hava yakıt karışımınız yoksa zarar verme potansiyelini yüksek kılıyor.
aracınıza lpgcilerde kurcalatmayı bırakıp profesyonel ayar yapan kişilere yönlenin.
lpgayari.com'da 4 5 arkadaş var ayarları afr cihazı ve ltft stft değerlerine göre yapıp aracınızı benzin performansında kullanmanıza olanak sağlıyor

majesteleri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyw kardeşim sagolasın.