Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
idleboy' Alıntı:
gaz taktırsam ne olucak kı yakısında cok bısey farketmıcek arabayı mahvedıcem aynı paraya gelıyo zaten o zaman fabıayla 18 mılyara alıcam ben arabayı araba tertemız bu fıkır pek ıc acıcı gelmedı yınede saol

bence yanlış düşünüyosun. lpg hiçte bahsedildiği kadar kötü bi sistem diil. hatta çok iyi bi sistem (sıralıdan bahsediyorum). benim vectrada da lpg var. kimse de bişe diyemez. çok ta az yakıyo. şehirler arası 135ykr yaktı geçen. (90km/s üzeri)

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yıne ısrar edıyorum vw ustundur dızel konusunda parca kalıtesıne gelınce yorum yapmam skoda ıcın bellıdır zaten o arabayı alan da yakıtı ıcın alır bende oldugu gıbı

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
idleboy' Alıntı:
ben yıne ısrar edıyorum vw ustundur dızel konusunda parca kalıtesıne gelınce yorum yapmam skoda ıcın bellıdır zaten o arabayı alan da yakıtı ıcın alır bende oldugu gıbı

bi önceki kasa Golf te adamlar 8V lik motor kullanıyorlardı

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vardır bı bıldıklerı :d

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece yakıt tasarrufu için düşünüyorsan yaptığın doğru..Bencede vw group dizel'de çok iyi..Marka olarak bana biraz itici gelsede..Performans ve yakıtta umduğunu bulabileceğin bir araba..

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
To_death_corsa' Alıntı:
Sadece yakıt tasarrufu için düşünüyorsan yaptığın doğru..Bencede vw group dizel'de çok iyi..Marka olarak bana biraz itici gelsede..Performans ve yakıtta umduğunu bulabileceğin bir araba..

bencede ayrıca bana corsa al dıyen arkadaslara seslenmek ıstıyorum
yol bilgisayarı , elektrikli ve ısıtmalı dış dıkız aynaları , surucu yolcu aırbag , celık jant , vs.. bu ozellıklerı bana sunan 2004 model 18.000 ytl ye bı corsa varsa soylesın hemen alıyım

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
M@honi' Alıntı:
bi önceki kasa Golf te adamlar 8V lik motor kullanıyorlardı
Dostum 8 valf kullanmalarının mantıklı bir açıklaması var. ilgili yazıyı şu an bulamadım. Bulunca eklicem

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fabia (skoda) , vw nin catisi altında, vw teknolojisi ve desteği ile üretiliyor.renault ve dacia da olduğu gibi.Fabia , bahsettiğin gibi pek çok opsiyonu uygun fiyata sunuyor.yalniz 2. elini araştırmışmıydın, sen satarken zorlanabilirsin.bir de aracı 88 bin alıyorsun,sen az yakıyor diye kullanırsın da, bir kaç yılda 100 bini devirirsin.sonra satarken zorlanmayasın?

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmmm

kardeşş önce hayırlı olsun deyim.sen zaten yapacağını yapmışsın.yakıt ekonomisini düşünüp dizele dönmüşsünnn.tbrk ederim.lpg taktırıp mundar etmektense dizele bin derimm.ammmmmaaaaa 13500 ytl çooook ucuz bi fiyattt.daha geçen günn 99 astra -cd-suunroff-hatchback araç 19000 ytl ye satıldııı.arabanın durumu nedir sen daha iyi bilirsinn.ne olursa olsun allah kaza bela v:good: ermesiin

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım araba gl 1.6 da olan ozellıkler var orjınal derı doseme arabanın bakıma ıhtıyacı var sol arka kapısı degıstı camurluklarda boya var bagajda boya var ne eder sence fıyat