Opel Astra ile Skoda Fabia yı değiştirdim

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsaDistorsiyon' Alıntı:
Gaza gelme,gazla uğraşma,tdi en iyisi,arabada bomba taşıma...

o kadar da katı degılım :) ama lpgyı sevmıyorum dızel en guzelı bence kısa bı ornek verecek olursak ben uskudarda ıst. tic. uni. de okuyorum her gun gıt gel beykozdan 30 km yapıyor opelle 10 ytl ye ancak gıdıp gelıyordum bırazda artıyodu benzın tabıı o kadar da yakmıyo ama hesaplamalarıma gore skoda 120 ykr yaksa 3.6 ytl ye gıdıp gelıyorum okula ıste ben bunu ıstıyorum :D dılerım olur

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra da çok yakmıyodu yaaa kullanıma göre çok değişiyo ben bugün 165-170 ykr ye indirdim LPG ciler çatlasın yani ama keşke corsa alaydın CDTİ teknolojisi bence çok daha üstün TDİ teknolojisinden araç hayırlı olsun bu arada ama ne biliyim tipi hoş değil ya Fabia nın

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsayı begenmıyorum zevkler ve renkler tartısılmaz derler bence vw teknolojısı daha ustun

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence iyi yapmışsın tüp işine girmeyip. aracın hayırlı olsun.dizelde vw bir adım önde

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
Bence iyi yapmışsın tüp işine girmeyip. aracın hayırlı olsun.dizelde vw bir adım önde

tesekkurler ya ıcımı rahatlattın

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki sizin seçiminizz siz bilirsiniz ama cdti teknolojisi tdi dan daha yeni ve üstün daha vw commonrail teknolojisine geçmedi :(
bende vw ciyim caddy kullanıyorum :D

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın motoruna iyi bir check up yaptır. km si pek az sayılmaz. İleride turbo v.s yüzünden başına iş açılmasın

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MaX' Alıntı:
aracın motoruna iyi bir check up yaptır. km si pek az sayılmaz. İleride turbo v.s yüzünden başına iş açılmasın

yarın servıse goturucem bısey cıkmazsa alıcam kısmetse

idleboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harun_hu001' Alıntı:
tabiki sizin seçiminizz siz bilirsiniz ama cdti teknolojisi tdi dan daha yeni ve üstün daha vw commonrail teknolojisine geçmedi :(
bende vw ciyim caddy kullanıyorum :D

o zaman bunu senın soylemen bence kesınlıkle yanlıs vw bınıpde bunları soylemek :D vw bence kat kat ustundur opelden dızel konusunda