Opel Astra H Sürücü Koltuk Airbag Arızası

GürkanOkuducu

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracım 2006 opel astra h enjoy twinport hb
Aracımın gösterge panelinde airbag arıza ışığı yanıyor. Aracı bilgisayara bağladığımızda sürücü koltuk airbag düşük voltaj hatası veriyor. Koltuk altındaki soketi söküp pinleri konrol ettim ve iyice sıkıştırdım temassızlık olmasın diye ama hala gösterge panelinde arıza lambası yanıyor. Bu sorun ile karşılaşan oldu mu acaba çözümü bilen var mı?
Airbag tamircisine gösterdim bunlarda kronik dedi ama internette bakıyorum böyle bir sorun yaşayan birilerine denk gelmedim.

• Beğen
Tepkiler: Ahmetcan34

Ahmetcan34

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracım 2006 opel astra h enjoy twinport hb
Aracımın gösterge panelinde airbag arıza ışığı yanıyor. Aracı bilgisayara bağladığımızda sürücü koltuk airbag düşük voltaj hatası veriyor. Koltuk altındaki soketi söküp pinleri konrol ettim ve iyice sıkıştırdım temassızlık olmasın diye ama hala gösterge panelinde arıza lambası yanıyor. Bu sorun ile karşılaşan oldu mu acaba çözümü bilen var mı?
Airbag tamircisine gösterdim bunlarda kronik dedi ama internette bakıyorum böyle bir sorun yaşayan birilerine denk gelmedim.
Arabanın koltuğunun bi fotoğrafını göndersene üstat

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kronik filan değil üstad bağlayıp sildiğin cihaz orjinal bir cihaz değilse herhangi bir kodu okusan cihaz yüzünden opeller airbag yakabiliyor sonradan kendiliğinden sönüyor yoksa da orjinal cihaz bul sil bak çıkacakmı çıkar sa duruma göre iş yaparsın

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: cagatay16

GürkanOkuducu

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arabanın koltuğunun bi fotoğrafını göndersene üstat
Hocam merhaba mesajınızı geç gördüm o yüzden yarın detaylı resim çekerim

GürkanOkuducu

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kronik filan değil üstad bağlayıp sildiğin cihaz orjinal bir cihaz değilse herhani bir kodu söksen opeller airbag yakabiliyor sonradan kendiliğinden sönüyor yoksa da orjinal cihaz bul sil bak çıkacakmı çıkar sa duruma göre iş yaparsın
Hocam kullandığı cihazın orjinal olup olmadığını bilmiyorum ama birden fazla yerde sildirdim tekrar hata akşamına geldi her seferinde.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Koltuğun tesisatına elektrik geliyormu bak

GürkanOkuducu

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hocam merhaba mesajınızı geç gördüm o yüzden yarın detaylı resim çekerim
Hocam bu gün resimleri detaylı çektim. Resimlerde normal olmayan birşey var mıdır?
20210804_201120-min.jpg20210804_201211-min.jpg20210804_201357-min.jpg20210804_202202-min.jpg20210804_201413-min.jpg

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yanlız bunu böyle akü bağlıyken söküp takma istersen