Opel Astra H Ledli Stop Yardım!!

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle herkeze iyi forumlar. Sizlerden bir konuda yardım istiyorum. Bende 2004 papirus sarı astra var aracım xenon paket farlar siyah zemin olduğu için buruna ve opel ambleminin olduğu çıtaya mat siyah folyoyla siyah bir görünüm verdim bu ne alaka diyeceskiniz önde siyah papirus güzel bir görünüm yakaladığımızı düşünüyorum arkaya da sonar marka led stoplardan takmayı düşünüyorum benim bulabildiğim 3 çeşit var bu markada siyah , krom , kırmızı olanı var sizce öne bakıp siyah zemin mi alayım yoksa beyaz zemin alıp hoşuma gitmezse folyo ile kırmızıya mı çevireyim? Bu arada Ankara da teminde yardımcı olabilecek arkadaş varsa yardımlarını bekliorum ve son olarak çok uzattım özür dilerim alan takan varsa bir sorun oluyor mu ve fiyat nedir? Şimdiden teşekkürler 3 modelinde olduğu linki lazım olur diye aşağı koyuyorum
http://www.sahibinden.com/astra_h_led---13WQQaXQQ4350117WQQpXQQdisplayitem&keyword=astra h stop

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arada bu imzaya neden daha büyük resim koyamıyorum?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her ne kadar astra sahibi olmasanda bence siyah zeminli olanı alın
kırmız olan kendi stoplarına cok beziyor
krom olam kedi gözü olarak tabir edilen kırmızı yerler hoşuma gitmedi
bence en iyisi siyah olan hem on tarafada uyar

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında kırmızı olanlar sizin stoplara benzio siyah bi araçda gördüm mükemmel duruo

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kırmızı olan arkadaşında dediği gibi orjinalleri andırıyor çok ben de alıcam ama hala beklemedeyim karar veremedim ledler patlıyor falan diyenler oldu bu yüzden ben orjinal stopları karartmayı düşünüyorum filmle yada makyajlı kasa stop denk getirebilirim diye düşünüyorum.

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya makyajlı kasa stop denk getirsem bende düşünmeyeceğim onu alırım ama bilmiorum şu ledlerin patlama işi kıllandırdı beni kullanan yok mu forumda?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sıyah dıyorum bı aracta daha gormustum cok guzel bı goruntusu var kı senın aracın rengınede sıyah muthıs olur bak.... dıgerlerının hıc bı ozellıgı yok orj. olanlarla gez daha ıyı durur yanı ama sıyah cok super...

murat diker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siyah al bencede.Bende bunula ilgili konu açmıştım.%90 3.stopu seçti.daha sonra makyajlı kasanın stopunu araştırayım dedim.pahalı ve çok az satılıyor.Makyajlı kasanın stopu zaman geçtikçe çoğalacak ve fiyatı düşecek.Ben 300 tl ye kadar buldum.Makyajsız kasanın ki sıfırı 100 tl.O yüzden beklemeye karar verdim.Ledliden çok memnun kalanda var 2 ayda çıkarıp eskisini takan da.aldığın yer önemli.2 yıl garanti verecekse alınabilir tabii.