Opel astra h gtc dİreksİyon Çevİrİnce gelen ses

nutyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar. Opel astra h gtc 2007 model araç sahibiyim. Yurtdışında yaşadığımdan özellikle dilden dolayı teknik servislerle ve aracın sorunlarını çözmede sıkıntı yaşıyorum. Aracımda 1 aydan beri direksiyonu çevirince cırrr cırrr şeklinde bir ses geliyor. Hani sanki pili azalmış bir motorun zorlanması sesi gibi. Direksiyonu sabitleştürünce ses gidiyor. Direksiyonda bir ağırlaşma yok. Araç giderken herhangi bir ses gelmiyor veya ben duymuyorum. Özellikle aracı park ederken rahatlıkla duyuluyor ses direksiyonu sağa sola çevirince ve motor sesini bastırıyor. daha önceden yoktu diye hatırlıyorum. Aracı bir ustaya gösterdim. Bu modellerde bu ses olur dedi :) Fakat ses alışılmışın dışında. Dün tam başka bir ustaya götürecektimki park yerinde yanımdaki opel astra'dan tamamiyla ayni sesin geldiğini duydum ve kafam karıştı. Bu kronik bir sorun mudur opel astralar için ? Daha önceki konularda benzer bir sorun bulmaya çalıştım fakat genellikle takırtı ve tık tık şeklinde vuran sesler geldiği yazıldığı için benim sorunumun farklı olabileceğini düşündüm. Yardımlarınızı rica ederim

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon yağını kontrol edin eksikse ses yapar.