Opel astra h teyp tuşları karışık durum da nasil çözerim?

Samuray

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Opel astra h 2011 model aracım var geçenlerde ön sağ kısa farı çalışmadığı için ustaya götürdüm ustada problemi bulmak için arabanin sigortasını değiştirdi problem ondan olmayınca tekrar geri taktı. Fakat bu sefer de arabanın teyp tuşları birbirinin işlevini yapıyor mesela geri tuşuna basıyorum ileri gidiyor 1 tuşuna basıyorum geri gidiyor ileri tuşuna basıyorum 9 numaralı tuşun görevini yapıyor. Usta düzelir dedi ama bazı tuşların işlevi karışık kaldı. Bu durum başına gelen var mı forum da aradım fakat bulamadım. Yardımcı olabilecek varsa lütfen yardımcı olun

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sigorta tablasını komple mi söküp değişti

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Yoksa sadece sigorta patladı sanıp değiştirdimi

Samuray

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Komple söküp degisti

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sigorta kutusuna iyi bakmak lazım bir ters takılan bişey varmı ve sanırım teybe kodlama gerekebilir orj. Cihaza takıp arıza kodu vermiştir o şekilde çözülebilir buda sadece orj. Cihazda gözükür

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Teybi yerinden alın arka elektrik söketini çekip kontağı takip aktif edin kontağı çıkarın teyp ı takin aracı çalıştırıp bakin düzelme olacakmı

Samuray

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sigorta kutusuna iyi bakmak lazım bir ters takılan bişey varmı ve sanırım teybe kodlama gerekebilir orj. Cihaza takıp arıza kodu vermiştir o şekilde çözülebilir buda sadece orj. Cihazda gözükür
Teybe kodlamayi nerede yaptırabilirim normal özel servisler yapabilir mi yoksa servise mi götürmem gerekir acaba

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Sevirse gidip danış derimde bunu anlayan iyi bir yer laızm su aralar malum servisler kodlamada sorun çıkarıyorlar hız sabitleme kodlayamiyorlar bence teybi söküp bir dene düzelmez se ise bak duruma

Samuray

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sevirse gidip danış derimde bunu anlayan iyi bir yer laızm su aralar malum servisler kodlamada sorun çıkarıyorlar hız sabitleme kodlayamiyorlar bence teybi söküp bir dene düzelmez se ise bak duruma
Sokmeyi deneyeceğim umarım başarırım. Bu arada bir durum aklıma geldi usta sigorta kutusunu söktugunde kendilerinin sigortada 2 sigorta eksikti onu benim kutudan söktü ama geri taktı ondan birsey olmuş olabilir mi? Bir de teyipciye sormuştum arabanin akusunu sok 15dk bekle beyni karışmıştır düzelir demisti ama fayda etmedi

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Arabada bi tane beyin yok malesef o 2 sigortayı yerine tam taktıysa sorun olmaz bu iş sadece teyptemi sorun çıkardı başka herhangi bir çalışmayan aksam varmı