opel astra g ön taraf langur lungur ses geliyor yardım?

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;
Aracimla bozuk yolda tasli yada parke yolda yavas giderken 5 10 20km hizlarda yada bosa salinca arabayi bozuk asfaltta ön taraftan langur lungur sesler geliyor.
Gecen sene servise gittim dedim bu sesi amortisor takozlarini degistirdi yuvarlak plastik birsey sonra gecer gibi oldu ama gene ayni ses mevcut.
Aracim cok kullanilan bir arac degil cogunlukla yatiyor ayda en fazla 4 5 kere kullaniliyor bu neden olur?

Son düzenleme:

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sordum aynı sesi tıkırtı burcu mu dediler değişik bişey değişmesi lazımmış

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öyleyse disklerde deformasyon başlamış demektir, rot balansı sağlam bir araç ise titremenin başka bir sebebi olmamalı.

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabayı iyi bir rotçuya sokup baktır 10 liraya filan sana bir liste yazarlar maddi durumuna göre ses yapması en yüksek olanları değiştirebilirsin birçok şeyde sıkıntı olabilir çünki

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
fren balatalari ses yapar alt karter muafaza demır olduğundan gevsek oldumu langur lungur ses verır ön tampon ve ic çamurluk bunlara bakmak lazım ve ön takımıda ıncelemek lazım

barıs_koc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ön takımda bu bahsettiğiniz şekilde ses vercek o kadar çok parça car ki. İnanaın en az 10 tane ben sayabilirm bu kadarlık az bilgimle. En iyisi ehil bir ustaya baktırmak. Geçmiş olsun

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En kisa surede ustaya gostericem o da surup bi baksin

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi