Opel Astra( 1.3 2007 hb enjoy) mı Corsa(1.3 2012) mı

12hunkar12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi
Biliyorum aslında aralarında segment farkı var fakat. Fiyat performans temizlik açısından düşünüldüğünde :

2007 model 114 binde servis bakımlı Opel astra 1.3 dizel 90 beygir mi enjoy paket

Yoksa 2012 Model opel corsa 1.3 essantia serisi mi 75 beygir. 80 bin civarında km

Hangisini tercih etmeliyim. Fiyat olarak aynı ? Kendi beklentileriniz ve begenileriniz dogrultusunda yanıtlarsanız acil olarak cok sevinirim. Sizin fikirleriniz benim için çok önemli. Forumdaki çoğu kişi bu markalarda ve modellerde tecrübeli insanlar. Her türlü ufak dahi olsa yorumunuzu rica ediyorum.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelde 2. El piyangoyken eskisini almak kafaya sıkmak falan olur heralde. Sifirdan basimiz agriyor 2. Elde kanser eder valla.. :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astrask55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2007 model dizel bi araç ortalama 180bin km de olmalı b aracın km si oldukça uygun corsa da yaşına gore km aynı seviyede ama astra ile corsa asla aynı kefeye konulmaz araç yeni olsun dersen corsayi al essentia da dolu pakettir sonuçta ama benim tercihin kesinlikle astra olurdu 9 yaşında bi astra = 4 yaşında bi corsa ediyo fiyat olarak ? Bu astranin kalite farkını ortaya koyar motor performansı olarak ta ikisde 1.3L olmasına rağmen astra her zmaan fark yaratır