opel arıza kodları ( Türkçe)

yalcintorun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ecn 059761 kodu nedir acaba

enisokan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
Ecn 059761 kodu nedir acaba

Şu sitede aynı hatayı sormuşlar (Polonya):

http://astraklubpolska.pl/viewtopic.php?t=801418&start=20

Google Translate ile çevirince şöyle oluyor:
Soru:
Merhaba, ben hataları var ve ECN ECN 218 217 059761 trafik ışıklarında duran ve 60 ° hızı arttıkça azalır motor 73 ° arasında. C maksimum beni ısıtır. C. Z18XER termostat değiştirmeniz gerekiyor mu, sadece kartuşu değiştirmeniz mümkündür ? Ben bir sensör değiştirilmesi gerektiğini sanıyorum? Ben senin yardım için minnettar olacaktır.

Cevap:

Bu motorda termostatı değiştirmeniz gerekiyor. Yeni Opel termostat 500 zł mal olacak. Buna ek olarak, dikkat 68 zł (63 38 479) yetkili servis istasyonu mevcuttur mühür belirtmekte yarar var. alternatifi 350 zł veya uyarıcı için Chevrolet Cruze 1.8 ile bir termostat olduğunu. Katalog No 55578419/96984104 ve mühür (iç) bir metal (iyi) 'dir - farklar aksi zamonotwany sensörü (nieprzeszkadza 90 derece) bulunmaktadır. Bu termostatlar GM'in Kore şube tarafından üretilmektedir. Ben geçen hafta dönüştürülmüş Bu konu. Cruz ile Termostat Opel otomobil motorları Z16XEP, Z16XER, Z18XER, A16XER, A18XER ile (Zafira, Astra, Vectra) yüklü ve Fiat, Alfachem ve tabii Chevroletach birleştirir hangi aynıdır.

Bilmem ne kadar yardımcı olur ama sebep olarak termostat demişler. :confused:

offguard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba,

opel zafira 2004 model aracımda arıza ışığı yanınca özel servisten bilgisayara bağlattım 1230 arıza kodu (ana role problemi) verdi. elektronik beyin tamir olabileceğini söylediler. konu hakkında bilgisi olan varmı, yeni parça mı yoksa tamir mi tavsiye edilir, konu hakkında bilgisi olandan yardım rica ediyoruz?

artsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, nereyi arasından bulamadığım bir arıza kodu var. Eskiden yine aynı hatayı verdiğini hatırlıyorum ama nerenin kodu olduğunu bir türlü hatırlayamadım. Arkadaşlar ecn 36504 arıza kodunu bilen varsa lütfen yardımcı olabilir misiniz.

Noblesse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
P 1743 HATASI ALDIM
ARABADA ELEKTRIK SORUNU VAR VE 1 AY ONCE AKU DEGISTIM SIMDI CAM DUGMESINE BASITORUM DEVIR SAATI OYNUYOR
BUGUN YOKUSTA ARABA DURDU GAZA BASTIM GITMEDI BENZINE ALDIM GITMEDI
2001 OPEL ASTRA G ARACIM SORUN TAM OLARAK NEDIR NE YAPMAM GEREKLI NE KADARA MAL OLUR SIce