opel anahtarsız giriş çıkış

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi
orası muhakkak öyle de arabaya girip arabayı çalıştırmadan teyp dinlediğimizde aracı terkettiğimiz zaman kapı kilitiyle teyp de kapansa bence şahane olur

the İMAM

ben şöyle yapıyım o zaman devrede bitane boş uç bulunduruyum isteyen istedigi yere baglatsın isterse korna çaldırsın isterse teyp kapattırsın isterse ayna kapattırsın öyle yapalım olmazmı :)

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben şöyle yapıyım o zaman devrede bitane boş uç bulunduruyum isteyen istedigi yere baglatsın isterse korna çaldırsın isterse teyp kapattırsın isterse ayna kapattırsın öyle yapalım olmazmı :)

uzaklaşınca otomatik camları kaldırabilir :) yapılabilirse sadece yaz aylarında aktif hale getirilerek kapılar açıldığında camlarıda açabilir :) kesinlikle bende istiyorum bu anahtarsız girişi :D

Son düzenleme:

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzaklaşınca otomatik camları kaldırabilir :) yapılabilirse sadece yaz aylarında aktif hale getirilerek kapılar açıldığında camlarıda açabilir :) kesinlikle bende istiyorum bu anahtarsız girişi :D

bi yapalım baglayalım bakalım sorunsuz sıkıntısız çalışınca projelerde paylaşcam malum anahtarsız giriş çıkış ufak bi hata bi sorun kendi kendine kapıları filan açar kapatır mazallah.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
güzel düşünce ,devam süleyman devam :)

opel41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi eğer halledebilirsen(inşallah halledersin )istiyorum :)