Opel aldığıma pişmanım!

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
İncecik sitemler...

bence bu sıkayetınızı opel e bıldırın, bakalım onlar ne dıyecekler...

- Opele bildirsende hiçççç bir şey olmaz, kimle muatap olacan adam LPG li diyecek çıkacak...

bence opelciler biraz titiz insanlar o yüzden en ufak bir sorunu abartıyolar buna kendimi de dahil ediyorum

Bunun Opeli, Mercedesi, Bmw si yok :) eğerki internette bir fan clube üye isen heleki bu aracın adı ile başlıyorsa sende araç tutku demektir ve birşeyler sende tutku ise ona mesayi ayırır ilgi odağın haline getirirsin,

Gitar çalan adamada sorarsan anlatır İbanez gitar bu yamaha bu falan filan diye ama bir tane gitar markası onun gözdesidir, sanmaki teli kopmadığı için.... Ona sıcak gelmiştirde ondan....

Ne yalan söyliyim her aracın kendine has kullanımı var ama Alman arabaları ve Öncelikli Opel bana sıcak gelir ve Fransız araçları sadece ve sadece Fransız oldukları için bile direksiyonuna geçmeyeceğim araçlardır. Beni sevmeyen beni küçümseyen ve beni tanımayan bir ülkenin aracını kullanacağıma yaya gezerim daha iyi..

Benim için ölene kadar boykotludur fransa...

ne olursa olsun o araç Opel olduğu sürece bakmak zorunda.. ister lpg takar istersen ucak roketi getirip takar. Hee şu olabilir: Adam servisine hiçbir lpgli aracı almaz bu bizim prensibimiz der eywallah, ama kendi taktığını al başkasının taktığını alma ohh bu ne keyfiyet öylee!!! yok öyle uyanıklık valla... Bence Opelde kesinlikle servis denetim eksikliği var hem de bu firmanın Tr satışlarını etkileycek boyutta..

- Dostum ben seninle aynı fikirde değilim özellikle ticaret prensiplerle yapılır ve her kes, her firma kendi prensibini kendi belirler bu yüzden çeşitlilik, markalar ve rekabet vardır, o servis derici nickli arkadaşımızın işini yapmadıysa prensibidir saygı duyarım aracımıda yapacak birilerine götürürüm...

mehmet kardeş birdaha opelmi asla ama asla bende almam allah bu servislerin cezasını versin aynı problemle bende karşılaştım adana da opel servislerini düzeltene kadar bende asla opel almam bundan sonra ne saçmalık ya lpg var diye adamlar bakmıyor

Değerli dostum kimse beni opel al diye zorlamadı, zannetmiyorum ki birileri seni zorlamış olsun, nasıl opel almaya kendin karar verdin ve aldı isen beyenmemişsindir gider satarsın saygı duyarım...

Son düzenleme:

csoft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.csoftcomputer.com
İncecik sitemler...

...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Hata opelde değilde bu uygulamayı yapan ve buna göz yuman yetkilidedir. Arkadaşımızında dediği gibi tekelleşme amacı güdülmektedir.:(

k@dir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw ama bi kaç kişidende duydum opel problemli die ama bende de combo varken hiç bi sıkıntı yapmadı

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben hayla diyorum siz gidip yetkili servisde opelin önerdiği resmi lpg kitini takarsanız ve bir sorun çıkdığında sizle ilgilenmezlerse o zaman opele şikayet edin tabiki onlar kulaklarını çekerler o servisin işin ucunda yetki resmi servis yetkisinin alınması var zaten şikayetler belli bir konuma ulaşdımı adamlardan yetkiyi alıyorlar benim böyle bildiğim iki servis var opel için sorun değil millet can atıyor servis bayilik alabilmek için..

ama tabi siz gider yok voltran yok hamakachi yok şekerkız candy yok hedidi redkit düldül diye lpg ler takarsanız adamlarında bizim garantimiz yok kardeşim bu ürün üstünde bizi ilgilendirmez deme hakları sonuna kadar var..

en son basit bir örnek

siz bir ürün satıyorsunuz adamın teki sizin sattığınız ürüne bir yerde birr aksesuar parça takıyor sonra bozuluyor adam size gelip bak bozuldu bu diyor siz ne yaparsınız o servislerin yapdığının aynısnı yaparsınız kardeşim bune dersiniz ben sana bu malı böylemi sattım bu takdığın parçayı ben bilmem beni ilgilendirmez dersiniz

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bu konuda tek bildiğim bir şey var. LPG ucuzluğundan başka çok iyi bir şey olsa bunu fabrikası standart olarak bütün araçlarına takardı veya opsiyon listesine alırdı. Mercedes de yok, BMW de yok, nice kaliteli araçların fabrika donanımında yok. Hangi fabrikanın donanımında var. TOFAŞ'ın. O zaman Opel almayacaksın, tofaşın kuşlarına binmeye devam edeceksin. Nedense üretimden de kaldırdılar. :(

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
1- LPG litre bazındaki sarfiyatta benzine oranla daha fazla tüketilmektedir.
2- LPG'nin elde edilişi benzine oranla daha maliyetlidir. Devlet desteği olmasa (evlerde tüp gaz olarak kullanıldığından ve doğal gaz bulunmayan bazı illerde sanayide kullanıldığından ) satış fiyatı benzini geçer.
3- Mevcut araçların motor yapılarına uygun değildir. ( normal benzin kullanan araçların 95-98 oktan benzin kullanamaması gibi ) Kuru çalıştığından özellikle eski teknolojili olanlar motorların ömrünü kısaltmaktadır.
4- Kaliteli ve son teknoloji ile üretilenlerde risk azalmıştır ama bitmemiştir. İşallah sonları T.Özal dönemindeki dizel motorlar gibi olmaz.
5- Ben kullanmıyorum, sadece kullananları değil, yalan yanlış bilgilerle tüketicileri yanıltanları kınıyorum.

Son düzenleme: